Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Психоаналітик Одеса Київський район
Yolka33 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса Київський район


Доброго дня! Шукаю хорошого психоаналітика, який допоможе зняти депресію і підвищити самооцінку. Добре буде якщо він приймає в Київському районі. Якого фахівця можете порекомендувати?
 
Елеонора6 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна відкрила в мені друге життя! Прийшла з відчуттям спустошеності та психологічного безсилля. Після першого прийому відчула результат і ясну картину того, що відбувається. Так, сама здивувалася! Стала впевненіше вирішувати проблеми. Загалом у мене було 3 зустрічі, і за ці години вона мені допомогла. Дуже уважна, налаштовує на відкрите спілкування. Мені було комфортно з лікарем. Рекомендую.
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже мудрий і грамотний фахівець - Козлов Ян Леонідович! Розклав усе по поличках, підтримав. Допоміг визначитися, куди йти далі і як вирішити проблему.
 
Ніка358 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - прекрасний фахівець, тактовний. Те, що потрібно було. Дуже вдячна за підтримку і надану мені допомогу. Планую продовжити за необхідності консультації.
 
Stella73 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє широким спектром технік і підходів у роботі з клієнтами. Він гнучко адаптується до індивідуальних потреб і вподобань кожного клієнта. Завдяки його професійній підготовці та досвіду, Ян Леонідович здатний ефективно працювати з різними проблемами, чи то тривожність, чи то депресія, чи то стосунки, чи то саморозвиток.
 
shevchuk5 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Тетяні Сергіївні, що після її сеансів пішов страх їзди в метро і багато інших страхів, з'явилися сили і цілі для майбутнього, з'явилося бажання рухатися далі і в голе вже багато проєктів і планів (з мінімальним списком ліків) Рекомендую!
 
Barbara0 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я задоволена консультаціями Козлова Я.Л., у мене був досвід відвідування у лікарів Капітоненка і Гурської, але позитивного ефекту я не отримувала.  І тут мені порекомендували психолога Козлова. Поїхала на прийом і не пошкодувала. Настрій і сили з'явилися, а роздратування і тривога помітно знизилися.
 
Nickolas00 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго обирала фахівця і рада, що потрапила саме до Гончарової Тетяни! У мене був і до цього досвід звернення до психоаналітиків Лемещука і Бондаренка, але жоден з них не опрацьовував настільки ретельно кожен аспект життя. Прийшла в глибокій депресії, за місяць почуваюся набагато краще, з'явилися позитивні думки і бажання. Звичайно, попереду ще багато роботи над собою, але з таким чудовим фахівцем, точно впораюся.
 
JojiM Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А я прийшла до Яна Леонідовича в жалюгідному стані, з тривогою, страхами і купою життєвих складнощів. Уже на першому сеансі я відчула себе почутою і прийнятою, а через кілька зустрічей я почала відчувати позитивні зміни - моя тривога почала минати, а на місці неї з'явилися впевненість і прийняття себе. Як фахівець Ян Леонідович викликав велику симпатію, був терплячим, тактовним і уважним.
 
romanovich Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до психолога Козлова або Гончарової?
 
Barbara0 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Diamondb Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: