Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Малиновський район (Гінеколог Одеса Малиновський район)
Гінеколог Одеса Малиновський район
Аріна1979 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Малиновський район


Підкажіть, будь ласка, хорошого гінеколога в Одесі. Хочу записатися на огляд і обстежитися перед вагітністю. Тільки розумного, щоб без зайвих діагнозів, бажано в Малиновському районі.
 
Юна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Є дуже хороший гінеколог, правда приймає в Центрі.  Лариса Євгенівна Лихачова - чудова лікарка, яка досконально розбирається в гінекології.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що мені порадили Ларису Євгенівну. Лікар дуже грамотний, в її професіоналізмі можна бути впевненим. Лікування призначено ефективно, були взяті тільки найнеобхідніші аналізи. Мені пощастило потрапити в руки справжнього професіонала!
 
Ромашка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна лікар з великої літери. Грамотно підійшла до вирішення проблеми. Раніше зверталася до інших лікарів Циганенка Ю.Л. зі Святої Катерини та Чабаненко Інге Гієвни з On Clinic, але результату ніякого. Вона ж допомогла розв'язати проблему, визначивши правильно діагноз і підібравши якісне лікування. Під час кожного прийому досить докладно розкриває суть проблеми зрозуміло і чітко, відповідає на всі запитання, що цікавлять. Дуже чуйний і висококваліфікований фахівець. Якщо у вас ще виникають якісь сумніви звернутися до Лариси Євгенівни
 
Hloya58 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили спостерігати вагітність саме в Лариси Євгенівни, оскільки вона кваліфікований і чуйний лікар. Зараз спостерігаюся у неї, дуже задоволена, завжди все пояснює і заспокоює, а також консультує телефоном.
 
tsurkanalla Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька років зверталася до багатьох лікарів, як-от Швець з Віртуса, Крючкової з Оптикор зі своєю проблемою, здавала купу аналізів, проходила складні обстеження, поки не потрапила на прийом до цього чудового фахівця. Ольга Опанасівна Міщенко розібралася в моїй проблемі, призначила лікування і все вийшло.  Рекомендую цього лікаря всім!
 
Клава20 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - прекрасний фахівець. Потрапила за рекомендацією - довго мучили болі.  Була у багатьох лікарів: Журавльової В.А., Чабаненка І.Г., Кожухар А.В. і навіть консультувалася в Кузєєвої, але поставити точний діагноз і призначити адекватне лікування змогла тільки Лариса Євгенівна.
 
Асель Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Лариси Євгенівни, і просто в захваті. Чуйний, розуміючий лікар і першокласний фахівець. До неї було пройдено безліч лікарів Чабанеко І. В., Журавльова В. А., Швець В. М. і витрачено чимало грошей, але результат був нульовий. Тільки з Ларисою Євгенівною я зрозуміла, що означає грамотний і всебічний підхід.
 
1Betty6 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - суперпрофесіонал своєї справи. Ретельний огляд, доброзичливе ставлення, без метушні, все роз'яснює доступною мовою, всі обстеження в одному місці. Клініка оснащена за вищим рівнем. Лікар - чудовий, раджу!
 
Іруся10 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Ольги Опанасівни або Лариси Євгенівни?
 
Ромашка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до Лариси Євгенівни або до Ольги Опанасівни можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Вишенька Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже хороший, кваліфікований фахівець. Доброзичливе ставлення до пацієнта. Можна обговорювати будь-які теми, не соромлячись.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Малиновський район (Гінеколог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: