Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки (Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки
Юзефа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки


Здрастуйте! У мене є питання. Хто-небудь знає про хіропрактика Забранського Владислава Володимировича? Буду вдячна за будь-які відгуки.
 
Малта Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважність - прекрасне лікування, після процедур одразу помітне поліпшення. У мене багато гриж. Було загострення, після двох місяців лікарень і лікування, болі мене не відпускали. Мені порадили звернутися до хіропрактика Владислава Забранського. Після перших сеансів мені стало краще. Зараз я і моя сім'я звертаємося тільки до Забранського В. В. У нього золоті руки.
 
Власта Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я мала дивовижну можливість працювати з Владиславом Володимировичем, як із психологом, і я не можу не поділитися своїм позитивним досвідом. Він був щирим та уважним слухачем, завжди готовим вислухати мої проблеми та занепокоєння. Владислав запропонував мені нові інсайти і перспективи, які допомогли мені змінити моє мислення і підхід до життя. Я вдячний йому за його підтримку і допомогу в моєму процесі самонабуття.
 
Артеміда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Поставив мене на ноги з трьома грижами. Болі були пекельні, відмовила нога. За 10 сеансів біль минув, нога стала відходити і з'явилася чутливість. У лікарні всі твердили "тільки операція або шукайте чарівника". І ми його знайшли - це Забранський В.В!
 
Серафима Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом досить тривалого часу страждала від болю в спині. Знайомі порекомендували хіропрактика Забранського В.В.. Йшла на прийом з побоюванням, проте вийшла з повним розумінням причин виникнення своїх болячок і їх вирішенням.
 
Келен Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже багато чула від знайомих про Владислава Володимировича. У жовтні трапилася неприємність: защемлення, ліва нога боліла цілодобово. Була у Царенка і Борисюка. Біль ослаб, але до кінця не проходив. Зважилася спробувати хіропрактика. Дуже цікаво і пізнавально. Людям із проблемами раджу відвідати цього фахівця.
 
Ветта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на лікуванні у Владислава Володимировича - лікар від Бога. Уже на консультації мені стало зрозуміло, що це мій лікар, дуже доступно все розповів. У мене остеохондроз, боліла спина і головні болі мучили постійно. Через 5 сеансів мені стало набагато легше. Робила курс 10 сеансів. Пишу відгук через місяць після лікування. Почуваюся чудово.
 
Георгіна Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
За літо змінила кілька мануалів: Коробейникова, Унанова, Горбатюка, було тимчасове поліпшення, а один з них зробив тільки гірше. Не знаю, як хто, але я знайшла свого лікаря і ним виявився хіропрактик Забранський! Зверталася і з іншими моментами щодо здоров'я, і тут я знайшла своє рішення!
 
Ждана Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Де веде прийом Владислав Забранський, підкажіть будь ласка?
 
Артеміда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський приймає у себе вдома на вул. Б. Хмельницького 49.
 
Індіра Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть як можна записатися на прийом? Скільки коштує сам прийом?
 
Власта Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можна за телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Сеанс коштує 600 грн.
 
Kiwi3 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася ефективність лікування, після якого відчуваєш у тілі легкість, болі припиняються, встановлюється ритмічне дихання, і просто хочеться радіти життю, водночас відставивши в дальній кут мазі та пігулки, які практично не допомагають.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки (Хіропрактик Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: