Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки (Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки
Жозефіна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки


Доброго часу доби! Хочеться дізнатися про отоларинголога Тамару Валеріївну Гурську. Які відомості про неї можете надати. Вирішила вона ваше питання? Які будуть ваші коментарі про цього лікаря.
 
Луїза Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у Тамари Валеріївни Гурської, як завжди, на висоті. Ходжу тільки до неї. Дуже уважний і професійний лікар. У минулому врятувала мені слух - діагностувала гнійний отит, який не побачили в районній поліклініці. Дуже рекомендую, обізнана лікарка.
 
Стася Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в осінньо-весняний період маю проблеми з носоглоткою. До цього звертався до ЛОРа за місцем проживання, але лікування особливо не допомагало, плюс особливо не обстежили, тільки знімок. За порадою знайомих звернувся до Тамари Валеріївни Гурської. Вона призначила аналізи, ретельно обстежила, призначила лікування, мені через 3 дні вже полегшало.  Тепер у разі виникнення проблем буду звертатися тільки до цього лікаря і вам раджу.
 
Леоніда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець. Уважно оглянула, все пояснила доступною мовою і призначила лікування, яке дуже швидко вирішило мою проблему.
 
Гайя Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертаюся регулярно до Тамари Валеріївни Гурської через підвищене накопичення вушної сірки і, як наслідок, утворення пробок. Уважний підхід до ситуації. Акуратна, професійно виконана робота! Рекомендую!
 
Белла Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйний, уважний лікар. А головне це професіонал своєї справи! Я звернулася з хронічним тонзилітом у запущеній формі. Видалення... Варіантів інших не було.... Тамара Валеріївна грамотно підійшла до лікування... Потрібні аналізи... Правильне лікування...
 
Діодора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї вже з діагнозом - гострий гайморит, і вона призначила грамотне лікування. Шкода, що не змогла потрапити до неї відразу, грамотний фахівець! Нічого зайвого, все чітко і по суті.
 
Полька Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар просто чудовий! Професіоналізм, ввічливістю, турбота про своїх пацієнтів. Багато років у мене проблеми з гландами і тільки Тамара Валеріївна мені змогла допомогти!
 
Міра20 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчудовіший ЛОР у місті! Звернулася до Тамари Валеріївни Гурської з хронічними проблемами в горлі. Вилікувалася! Я дуже задоволена! Побільше б таких грамотних, компетентних і уважних лікарів!
 
Томка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово звертаюся до цього лікаря з різними діагнозами. Навесні були ускладнення, пов'язані з алергічним ринітом. Після детального огляду надано вказівки щодо лікування, яке допомогло полегшити симптоми. Дуже уважний і професійний лікар.
 
Філіп Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні дані Тамарі Валеріївні, потрібен грамотний ЛОР.
 
Полька Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2. Записатися в клініку Лікаріум на прийом, ви можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Ялина Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка відразу привернула до себе своїм професіоналізмом і доброзичливістю. Грамотно призначила лікування, попутно даючи дуже слушні поради. Відчувається, що Тамара Валеріївна - лікар широкої практики.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки (Отоларинголог Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: