Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороші аритмологи Одеси відгуки (Хороші аритмологи Одеси відгуки)
Хороші аритмологи Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші аритмологи Одеси відгуки


Доброго дня відвідувачі сайту! Цікавить таке питання, які аритмологи в нашому місті грамотні? Хочеться почути вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але не змогла знайти хорошого фахівця. При варіанті, що ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг позбутися хвороби, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б цікаво послухати, які світила медицини нині найграмотніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатися з попередньою пані, проходила лікування, у нас є такий лікар, який на 100% незрівнянний у цій сфері, і я можу його рекомендувати, це - кардіолог-аритмолог найвищої спеціалізації Павлов Сергій Володимирович.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у Павлова Сергія Володимировича. Скажу за нього, як за найкращого фахівця в цьому напрямі. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але за допомогою доктора Павлова все обійшлося. Можу я його радити.
 
Юна Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Доктор Павлов - це обдарований лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, на сьогоднішній день, таких фахівців можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за теперішній час. Найважливіші причини рекомендувати Павлова Сергія Володимировича - це навичка, постійне прагнення підвищувати вміння, отже, володіння актуальними знаннями, а також повне і досконале інформування пацієнта.
 
Есфір Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У аритмолога Сергія Володимировича високий ступінь кваліфікації, доброзичливе ставлення. Найголовніше - це блискавичний результат від поставленого лікування. Лікар - висококомпетентний фахівець, не став прописувати небажаних, для мого випадку, обстежень і досліджень. Лікування грамотне. Рекомендую звернутися!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Павлов, фахівець своєї справи. Протягом останнього часу звертаюся до нього з різними серцевими проблемами. А головне, що його лікування завжди має сприятливий ефект.
 
Мстислава Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найкращий лікар Сергій Володимирович Павлов, він зробив неможливе - допоміг мені з тахікардією. Вдячна до глибини душі! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який бажає і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні громадяни, підігрів інтерес цей лікар, можете дати контактні дані про цього лікаря?
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам інформацію - Павлов Сергій Володимирович працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Дружиніна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Істину сказали, що доктор Павлов розумний фахівець в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Спиридон Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороші аритмологи Одеси відгуки (Хороші аритмологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: