Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дитячий міколог Одеса (Хороший дитячий міколог Одеса)
Хороший дитячий міколог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дитячий міколог Одеса


Моя повага всім! Викликає інтерес, які мікологи в нашому місті професійні? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але знайти мені не вдалося грамотного лікаря. При варіанті, що ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися з перших рук, які лікарі по-справжньому найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку, і мої висновки сумні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищезгаданою одеситкою, знаю, у нас є така лікарка, яка на сто відсотків найкваліфікованіша в такій медичній класифікації, і я можу її рекомендувати, це - лікарка міколог вищої спеціалізації Алла Михайлівна Дмитренко.
 
Леонтія78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий і найспівчутливіший міколог! Завжди знайде правильне лікування і допоможе навіть, якщо захворювання хронічне! Геніальний лікар, який намагається допомогти своїм пацієнтам насправді.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, знаю Аллу Михайлівну Дмитренко. Можу відзначити за неї, як за найграмотнішу лікарку в цій сфері. Я можу 100% її радити.
 
Валентина45 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Дмитренко А. М. М. - це чудова лікарка! Я їй довіряю! Мабуть, на сьогоднішній день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найголовніші причини радити Аллу Михайлівну - це досвід, постійне прагнення підвищувати майстерність, а відтак володіння сучасними знаннями, а також повне та вичерпне інформування хворого.
 
Володимира Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
У міколога Алли Михайлівни Дмитренко великий ступінь кваліфікації, дружнє ставлення. Суть її роботи - миттєвий результат від поставленого лікування. Лікар - сильний фахівець, не стала прописувати зайвих, для мого випадку, обстежень і досліджень. Лікування грамотне. Рекомендую відвідати!
 
Ніла Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Мікологиня Дмитренко - хороша, обізнана лікарка, призначила чудове лікування, яке почало функціонувати, вже незабаром. Дуже задоволена лікуванням.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні городяни, зацікавив цей лікар, можете залишити дані про цього лікаря?
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - Алла Михайлівна Дмитренко працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, контактний телефон 0679049003.
 
Наїма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Алла Михайлівна Дмитренко найрозумніший професіонал в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій спеціалізації, крім неї, більше немає до кого піти.
 
Бурова Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дитячий міколог Одеса (Хороший дитячий міколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: