Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи Одеса відгуки (Гінекологи Одеса відгуки)
Гінекологи Одеса відгуки
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи Одеса відгуки


У мене хронічний дисбактеріоз, лікування пройдене в жіночій консультації не допомагає. Підкажіть до якого гінеколога в Одесі краще звернутися?
 
Азіза Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Вона допомогла багатьом багатьом моїм знайомим позбутися гінекологічних проблем.
 
Кіма Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший, грамотний фахівець. Була у Лариси Євгенівни на прийомі. Довго лікувалася в інших лікарів, але допомогти змогла тільки вона. Побільше таких грамотних фахівців.
 
Anni1 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не вперше відвідую Міщенко Ольгу Опанасівну і дуже задоволена її роботою. Вважаю, що вона дуже хороший лікар. У неї завжди позитивне ставлення до своїх пацієнтів. Її лікування мені завжди допомагає. Вона професіонал. Я рекомендую її всім.
 
Артеміда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса відмінно провела прийом. Лікар має високий професіоналізм і дуже уважно ставиться до своєї пацієнтки. У неї дуже грамотний підхід до проблеми. Все необхідне під час прийому було зроблено. Я від лікаря просто в захваті.
 
Гуля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вперше у Лариси Євгенівни. Вона обізнаний і професійний лікар. Дуже уважна по відношенню до пацієнта. Мені лікарка дуже подобається. Я її раджу всім своїм знайомим. Тільки позитивне і гарне враження про неї.
 
Божена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший і уважний лікар - Міщенко Ольга Опанасівна, неодноразово зверталася і завжди допомагала. Відповідає на всі запитання. Лікуюся тільки в неї, жодного разу не думала про зміну лікаря.
 
Cristal Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися телефончик для запису до Лариси Євгенівни?
 
Гуля Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, телефонуйте: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Гална Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ще телефон Ольги Міщенко і де приймає?
 
Артеміда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Брітні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені особисто, як лікар і як людина, Міщенко Ольга Опанасівна сподобалася. У моїй ситуації вона все чітко і грамотно мені розповіла. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи Одеса відгуки (Гінекологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: