Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Хороший остеопат Одеса (Хороший остеопат Одеса)
Хороший остеопат Одеса
Іда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший остеопат Одеса


Підкажіть хорошого фахівця-остеопата, який реально допоміг Вам. І взагалі цікавить інформація з приводу цього методу лікування.
 
Люся45 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше потрапила до Забранського Владислава 6 років тому. Я спортсмен, тому хороший фахівець потрібен завжди. За будь-яких болів у спині завжди звертаюся до цього лікаря і ще жодного разу не пошкодувала. За 20+ років занять спортом я пробувала різні методики, але поки звернення до цього лікаря - найшвидший і найдієвіший спосіб. Дуже рекомендую.
 
Тонька Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся в цього лікаря близько 5 років. Турбують болі в грудному та поперековому відділі. Лікування у цього лікаря завжди допомагає, після курсу терапії біль повністю минає.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене склалося враження, що лікар більше стурбований здоров'ям пацієнта, а не його грошима. Що велика рідкість у наш час. Також скажу, що Забранський Владислав Володимирович - справжній професіонал! Він дотримується головного принципу медицини - не нашкодь. У його руки не страшно віддавати свій хребет. Навіть почувши хрускіт у хребцях під час маніпуляцій, знаєш, що все буде добре, що так і має бути.
 
Ніла Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Болі та печіння були настільки нестерпні, що навіть зміна положення тіла не приносили полегшення. Не могла ні стояти, ні лежати, ні сидіти, ні працювати. Загалом мучилася. Перепробувала на собі різні методи лікування, які якщо й давали результат, то дуже короткочасний. Мені порадили Забранського Владислава. Уже на першій консультації, після проведеної процедури, відчула полегшення, ніби заново народилася.
 
Ава Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Завжди професійний, відповідально ставиться до обстеження і вибору методики лікування. Неодноразово зверталася по допомогу до Владислава Володимировича з болями в спині, маючи сидячу роботу. Після курсу процедур, забуваю про проблеми зі спиною на рік-два.
 
Машуня Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
За професією я - ІТ-шник. Робота з дому, малорухливий спосіб життя. З часом починають боліти спина, шия. Ходжу до Владислава Володимировича на курс, реально допомагає. Спина болить значно менше (протрузії є, нікуди вони не подінуться), з шиєю взагалі чудово, суб'єктивно навіть сон покращився.
 
Пелагея Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контактні дані Владислава Забранського?
 
Викусся Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Анюта Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому?
 
Люся45 Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 700 грн за сеанс.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене цілий букет проблем зі спиною. Ще ніколи не було такого чудового позитивного ефекту, як у професійних руках Забранського Владислава Володимировича.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Хороший остеопат Одеса (Хороший остеопат Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: