Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий флеболог Одеси (Найкращий флеболог Одеси)
Найкращий флеболог Одеси
Флавія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий флеболог Одеси


Підкажіть, будь ласка, ніхто не знає до якого лікаря можна звернутися, якщо вени сильно виступають і болять?  Якщо знаєте такого фахівця, порадьте до кого краще?
 
tartanya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться порекомендувати хорошого флеболога Залевського Д.М., цей лікар - професіонал своєї справи. Операція пройшла безболісно. Вена, яка випинала, більше немає. Дуже задоволена результатом.
 
Кирилла Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю такого лікаря, Дмитро Михайлович дуже хороший фахівець. Провів операцію з видалення тромбу в районі шиї родичу. Усе пройшло гладко. Уважна і приємна, спокійна людина. Справжній професіонал, не працює за принципом - операція заради операції, проводить хірургічне втручання дійсно в тих випадках, коли це необхідно.
 
Звенислава Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити Чайку М.А., він - чудовий лікар! Професіонал, закоханий у свою справу! Уважний і чуйний. Використовують тільки новітні технології, операції проходять безболісно й успішно!
 
Svet1 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар! Робила у Михайла Олександровича склеротерапію. Дуже ввічливий, товариський. На всі запитання дохідливо відповів. Минуло три роки, все прекрасно досі!
 
малвіна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила у доктора Чайки склеротерапію. Можу рекомендувати тільки з найкращого боку. Дуже легка людина, сумлінна. Йому важливо не просто проставити уколи - важливий результат.  Порівнювати є з чим, це в мене не перша склеротерапія.
 
Elmira9832 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Залевський! Справжній професіонал своєї справи! Оперував мою маму, у неї був дуже старий варикоз, складний випадок! Але поспілкувавшись із ним, вселив упевненість, спокій, а по завершенню подарував нові, красиві, здорові ніжки для моєї коханої і єдиної мами!
 
Chloe Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти і де можна записатися на прийом до лікаря Чайки?
 
Svet1 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович приймає в МКЛ №10 на Малиновського, записати можна за телефоном 0976447223.
 
romanovich Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
А контакти доктора Залевського скинете?
 
Elmira9832 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон Дмитра Михайловича - 0971039911, приймає в Медині на Пастера 9 у другому хірургічному відділенні.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий флеболог Одеси (Найкращий флеболог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: