Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж лікувальний Одеса (Масаж лікувальний Одеса)
Масаж лікувальний Одеса
Лука Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж лікувальний Одеса


Порадьте, потрібен грамотний фахівець, до якого можна прийти і пройти масаж лікувальний в Одесі. Потрібен масажист - мануальний терапевт. Порадьте того, до кого зверталися особисто Ви або Ваші знайомі. А то рекламі довіряти в наш час не можна.
 
lollli Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
На сьогодні хорошого масажиста-мануальника, який практикує масаж лікувальний, знайти дуже важко. Найчастіше в Одесі є або масажисти, або мануальники. Просто масаж нічого не вирішує, як і просто мануальною терапією похрумтіти. Я ось шукаю вже майже рік фахівця, ще не знайшла.
 
Кристинка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Є хороший фахівець, Забранський Владислав Володимирович, раніше працював у 10-ій лікарні на Малиновського, зараз же приймає у себе вдома. Рекомендую до нього. У нього як Ви і хочете, масаж лікувальний і мануальна терапія. 25 хвилин масаж, 25 хвилин мануальна терапія. Лікує курсом із 10 сеансів. Бере не багато, коли я була востаннє, 200 гривень один сеанс коштував. Контактні телефони: 0487010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825.
 
Лука Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Пошукав відгуки про нього в інтернеті, всі позитивні.
 
Кристинка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Те, що у нього є сайт, не знала, але так, контактні дані збігаються, значить Владислав.
 
Квіточка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Роки 2 тому шукала теж масажиста-мануального терапевта, пройшла фахівців 5. У мене була дуже сильно запущена ситуація з шийним відділом, аж до втрати свідомості на ходу доходило. Теж за відгуками надалі знайшла Забранського Владислава Володимировича. Мені сподобалося, що приймає тільки зі знімками та всіма дослідженнями. Пройшла курс лікування і вся симптоматика минула. Минуло два роки і зараз шукала його номери в інтернеті, знайшла ось телефони у Вас у відгуках. Теж рекомендую звертатися до Владислава.
 
Лука Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Записався на прийом до Владислава Забранського. Так, дійсно без знімків не бере. Про результати лікування повідомлю пізніше.
 
АллаБАГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж проходила лікувальний масаж і мануальну терапію у Владислава. Результатом задоволена. Слава Богу, не як форумчани, довго його не шукала, потрапила за рекомендацією подруги. Біль більше не турбує вже напевно з рік. Рекомендую.
 
Лука Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Як і обіцяв, відписуюся щодо результату. Пройшов я курс лікування у Владислава. Як фахівець він не поганий. І масаж, і мануальна терапія мені його дуже підійшла. Після закінчення лікування больових відчуттів більше не виникає. Гімнастику рекомендовану Владиславом виконую повною мірою. Задоволений.
Усім дякую за коментарі та відгуки. Дуже мені допомогли. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж лікувальний Одеса (Масаж лікувальний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: