Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОРи Одеси відгуки (ЛОРи Одеси відгуки)
ЛОРи Одеси відгуки
Івана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОРи Одеси відгуки


Сильно заболіло вухо.  Лікар у поліклініці сказав, що достатньо покапати Отипакс. Капаю. Результату немає. Подруга взагалі вушні свічки рекомендує. Одну поставила - нічого. Порекомендуйте грамотного ЛОРа, який допоможе вилікувати хворе вухо.
 
Астра1979 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - лікар від Бога. Дуже ввічлива, дуже уважна, справжній професіонал своєї справи, такі лікарі на сьогоднішній день - це велика рідкість.  Раджу всім!
 
Анохіна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Гурську Тамару.  Дуже уважний і компетентний фахівець! Була у багатьох "спеціалістів" - Бондаренко, Оробець, Сенько, які лікували мене спочатку від синуситу, потім від гаймориту. Тільки Тамара Валеріївна, навіть під час первинної консультації, одразу зрозуміла, що в мене в носі чужорідне тіло! Легко і безболісно його витягла і тепер, уже 2 роки, як я перестала мучитися від постійного нежитю.
 
Аріадна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Тамари Гурської, як до останньої інстанції. ЛОР-лікар Тагунова розвела руками і сказала - треба різати. Нескінченний гайморит дістав. Доктор Гурська мене вилікувала, і ніс став дихати. Після року мук і лікування медикаментами. Що ще можна сказати, кінцевий результат є - і це головне.
 
Еліонора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - одна з найкращих лікарів. Дуже уважна до пацієнтів. Однозначно, професіонал своєї справи. Рекомендую!
 
Андреа Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Такого уважного лікаря, який розуміє біль і страх пацієнта, я не зустрічала! Двічі відвідавши Тамару Гурську, я забула про гайморит, що мучив мене і не давав дихати! Раджу саме цього лікаря тим, хто втомився боротися з хворобою, але страшенно боїться болю. З Тамарою Валеріївною зовсім не страшно перемагати наші болячки! Вона допоможе не тільки як лікар, вона налаштує на позитив і допоможе як психолог! Перевірено мною особисто!
 
Ківі Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас хронічні проблеми з горлом або носом, варто звертатися тільки до Тамари Гурської - ви обов'язково побачите результат!
 
Валерік Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть у якій якій клініці приймає лікарка Гурська?
 
Андреа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці "Лікаріум", яка знаходиться на Генуезькій 1/2.  Контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Аніса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди відчуваю, що перебуваю в надійних руках, коли звертаюся до Тамари Валеріївни. Вона завжди дає чіткі пояснення та ефективне лікування.
 
Еліонора Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - лікар, якому можна довірити своє здоров'я. Її турбота про кожного пацієнта і прагнення знайти найкраще рішення вражають.
 
Белла Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютний професіоналізм, це відчувається практично відразу. При цьому Тамара Валеріївна уважна і доброзичлива людина, якій не байдуже здоров'я пацієнта!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОРи Одеси відгуки (ЛОРи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: