Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог Одеса відгуки (Прикладний кінезіолог Одеса відгуки)
Прикладний кінезіолог Одеса відгуки
Бетті Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладний кінезіолог Одеса відгуки


У мене проблеми незрозумілі, з болями в стегні, була у багатьох лікарів, діагноз установити не можуть - усі припущення. Хочу звернутися до прикладного кінезіолога, можете порадити до кого краще йти?
 
Роза456 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що Забранський В.В. найкращий прикладний кінезіолог. Дуже рада, що потрапила свого часу саме до нього й уникла операції, яка б по суті поставила хрест на моєму здоров'ї. Від лікування залишилися тільки позитивні емоції. Настійно рекомендую цього фахівця!
 
анжеліна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар - чарівник! Я прийшла до нього з сильними болями в спині. Пройшла курс лікування, після якого повернулася в "життя без болю".
 
Октавія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав поставив мене на ноги, використовуючи кінезіологію. Рідкісний лікар - грамотний фахівець, чуйний і дуже уважний. Рекомендую всім, хто вже втратив надію на одужання.
 
Yasya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую. Допоможе навіть у важких випадках. Була у кінезіологів Сагай і Зибіна, саме Владислав Забранський зміг допомогти. Припинилися нестерпні болі, які вже не давали спати ночами. Тепер ходжу тільки до нього, якщо виникають якісь проблеми з хребтом.
 
Самуїл Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович справді лікує, була у Петровського, Ромчука, Батира. Ефект - місяць - два. Після лікування у Владислава, можна сказати, літала півтора року, зараз, після народження дитини, ходжу на відновлювальні процедури!
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Грамотний, уважний і чуйний! Вивчивши мій стан і результати обстеження, призначив курс прикладної кінезіології. Виправив мені шийний хондроз, деформацію спини і попереку, виправив скручування таза.
 
Клава44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цього лікаря на консультацію?
 
анжеліна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Іззі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати яка вартість прийому?
 
Yasya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я заплатив 600 гривень за сеанс.
 
Аризона Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую кінезіолога Владислава Володимировича Забранського. Жити стало набагато легше. Відмінний фахівець!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог Одеса відгуки (Прикладний кінезіолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: