Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий імплантолог стоматолог Одеса (Найкращий імплантолог стоматолог Одеса)
Найкращий імплантолог стоматолог Одеса
Сніжанка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий імплантолог стоматолог Одеса
 


Добрий день! Я шукаю досвідченого і кваліфікованого стоматолога-імплантолога для процедури імплантації зуба. Мені важливо знайти фахівця з хорошим досвідом роботи і якісними результатами. Допоможіть, будь ласка, в пошуку.
 
Муля Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був найгірший досвід роботи з імплантологом Птічкіною Юлією Олегівною! Вона встановила мені імплантати, які спричиняли постійний біль і незручність. Після кількох відвідувань і спроб виправити ситуацію, проблеми не зникли. До того ж, результат був косметично незадовільним. Тепер я змушений шукати іншого фахівця для виправлення її помилок.
 
Karim Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую імплантолога Вігеля А.О. в жодному разі! Він погано провів діагностику і встановив мені несумісні імплантати. Після операції в мене виникли ускладнення, і довелося звертатися до іншого лікаря по допомогу. Повне розчарування в його професіоналізмі.
 
СофіяС Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Уникайте імплантолога Авратинського Д.О, якщо хочете зберегти здоров'я своєї щелепи! Він зробив жахливу роботу під час встановлення моїх імплантатів. Після процедури у мене виникли гострі болі і набряк, а імплантати так і не прижилися. Я витратив великі гроші на невдалу операцію, і тепер мені доведеться шукати компетентнішого фахівця для виправлення його косяків.
 
Krokodil1 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Дизика Євгена Анатолійовича - справжній професіонал серед імплантологів. Я звернувся до нього після невдалого досвіду з Вігелем О.О., і він зміг виправити всі помилки і відновити мою впевненість в імплантації зуба. Він точно знає, що робить, і робить це на найвищому рівні.
 
Пітт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його талант і навички в галузі імплантації зубів. Він створив для мене прекрасні імплантати, які мають бездоганний вигляд з моїми природними зубами. Результати просто чудові.
 
Ella Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - стоматолог-імплантолог, який робить свою роботу з великою відповідальністю та увагою до деталей. Порівнюючи його з іншими фахівцями, я можу з упевненістю сказати, що він стоїть на найвищому рівні професіоналізму.
 
АліNa Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дізік- один із найпрофесійніших стоматологів-імплантологів, яких я коли-небудь зустрічав. Порівнюючи його підхід з іншими фахівцями, я зрозумів, що він знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта і враховує всі їхні побажання.
 
Феодосія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був вражений досвідом і знаннями Євгена Анатолійовича в галузі імплантації зубів. Він провів для мене процедуру з таким професіоналізмом, що я навіть не відчув дискомфорту після операції. Результати перевершили всі мої очікування.
 
Аніса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід з іншими стоматологами-імплантологами, можу з упевненістю сказати, що Євген Анатолійович - це справжній професіонал своєї справи. Він створив у мене імплантати, які мають вигляд і почуваються природно, незважаючи на складні особливості моєї щелепи.
 
Флавія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, дайте контакти цього фахівця.
 
Пітт Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович працює в клініці Тріодент, за адресою: Старобазарний сквер 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Горячева Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - чудовий імплантолог! Він професійно і відповідально підійшов до моєї проблеми і запропонував оптимальне рішення. Мої нові імплантати мають вигляд і почуваються природно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий імплантолог стоматолог Одеса (Найкращий імплантолог стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: