Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальник Одеса (Відгуки мануальник Одеса)
Відгуки мануальник Одеса
Nyusha Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки мануальник Одеса
 


Доброго дня! Шукаю мануальника для лікування болю в спині. Хтось може порекомендувати мануальника в Одесі, який дійсно ефективний?
 
Lybava Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сеансу мануальної терапії у Петровського Євгена я відчув себе ще гірше. Болі стали інтенсивнішими, і відчуття дискомфорту не минає. Не рекомендую цього фахівця.
 
АліNa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження від сеансу мануальної терапії у Коробейникова Юрія Зіновійовича виявилося негативним. Болі після його впливу тільки посилилися, і я розчарований результатом.
 
Elenochka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Чеботар Микола Миколайович не виправдав моїх очікувань як фахівець з мануальної терапії. Після його сеансу мої болі посилилися, і я почуваюся гірше.
 
Дульсінея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукати гідного мануального терапевта в нашій окрузі - справжнє випробування. Неодноразово стикався з некомпетентними фахівцями.
 
Яда Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрівшись із доктором Забранським, я зрозуміла, що це саме той фахівець, якого мені так не вистачало. Його золоті руки дійсно здатні повернути здоров'я спині.
 
Camilla1992 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала від остеохондрозу багато років, але тільки завдяки Владиславу Володимировичу, я відчула полегшення. Його підхід дійсно ефективний.
 
МонаЛіза Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Від щирого серця рекомендую Забранського В.В. за його золоті руки! Без нього я б не впоралася з остеохондрозом.
 
Христина20 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальна терапія у Владислава Володимировича - це мистецтво. Він знайшов підхід до моєї грижі, з якою інші лікарі впоратися не могли.
 
Fanyaa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав - мій ангел-охоронець здоров'я. Завдяки його вмінням і досвіду я знову знайшла радість руху і забула про постійні болі в спині. Це справді чарівник своєї справи.
 
Роксана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше зустрівшись із доктором Забранським, я зрозумів, що справжні професіонали дійсно існують. Мої болі в шиї та спині швидко зникли після кількох курсів сеансів. Рекомендую його кожному, хто стикається з подібними проблемами.
 
Айлін Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, потрібна інформація про лікаря мануальної терапії Забранського Владислава Володимировича. Хто знає, як зв'язатися з ним, поділіться, будь ласка?
 
Camilla1992 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський приймає в приватному кабінеті на Богдана Хмельницького 49, телефони для запису на прийом - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальник Одеса (Відгуки мануальник Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: