Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинні хірурги Одеса відгуки (Судинні хірурги Одеса відгуки)
Судинні хірурги Одеса відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинні хірурги Одеса відгуки


Усім доброго дня, звертаюся за рекомендаціями щодо судинних хірургів. Прохання порадити відмінного лікаря і що робити за діагнозу Синдром Рейно? Залиште контакти і дані розуміючого лікаря, у якого ви лікувалися або ваші знайомі.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу Вам підказати звернутися до Чайки М. А. або до Залевського Д. М., знаю цих лікарів з дуже хорошого боку.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Чайка - високопрофесійний, доброзичливий, уважний. Побільше б таких лікарів, і ми б не запускали свої захворювання.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ретельне обстеження, повне інформування про проблеми та метод лікування. Уважне ставлення до пацієнта. Рекомендую Михайла Олександровича.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - один із найкращих фахівців у місті, чуйний і уважний. Пояснює все дохідливо, сумлінно ставиться до своєї роботи. Лікували свого родича в травні, не могли ходити на великі відстані, після лікування вночі спимо добре і ходимо на набагато більші дистанції. Усім раджу Залевського Д.М.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Після КОВІДу під час вагітності зі спадковою тромбофілією я потрапила на прийом до Дмитра Михайловича. Я дуже вдячна за коректне лікування, малюк народився здоровим.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - лікар найкращий, він врятував мої ніжки і зробив їх красивими.
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася особисто до Дмитра Михайловича. Дуже хороший, уважний, відповідальний лікар!  Усім раджу, у кого проблеми з венами.
 
Настасья Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте! Цікавлять особисті дані цих фахівців?
 
Флоріана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка, веде прийом у МКЛ №10, зв'язатися можете за телефоном 0976447223
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро працює на Пастера 9 у другому хірургічному відділенні, особистий номер телефону - 0971039911
 
9Жанна9 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна, що відповіли і порадили хороших фахівців.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинні хірурги Одеса відгуки (Судинні хірурги Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: