Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Малиновський район (Кардіолог Одеса Малиновський район)
Кардіолог Одеса Малиновський район
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Одеса Малиновський район

Усім доброго часу доби! Якщо у когось є контакти хорошого кардіолога, який знає свою справу, допоможіть, будь ласка, дайте контакти.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі немає розумного кардіолога. У разі співгромадяни порадять сходжу на прийом.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попередньою одеситкою заперечити, знаю фахівців своєї справи Павлова С.В., який стовідсотково найпрофесійніший у цій медичній класифікації і до нього можна звертатися без страху за своє самопочуття.
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у лікаря Павлова. Звернулася з періодичною тахікардією, дуже чуйний лікар, все розкладає "по поличках", відповість на всі запитання. Аналізи призначає, які дійсно потрібні на даний момент. Ми тепер тільки до нього зі своїми серцевими проблемами.
 
Тома45 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг Сергій Володимирович Звернулася з гіпертонією, дуже чуйний лікар, майстер своєї справи, знає своєрідний підхід до кожного пацієнта, побільше б таких і медицина б була у нас просто бездоганна, Справжній лікар з великої літери!
 
Серафима Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, насправді Сергій Володимирович призначає ефективне лікування. Один із небагатьох тямущих фахівців!
 
Іветта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час дуже важко зустріти фахівця, якому будеш довіряти! Думка про фахівця у мене залишилася чудова, я можу відзначити тільки позитивні сторони лікарки, в тому числі її ставлення до пацієнта! У компетентності немає сумнівів, ніколи не робить зайвих призначень і обстежень, відповідає на всі запитання і пояснює кожен свій крок, завжди точно визначає проблему. Він гідний кардіолог і небайдужа людина, що, на жаль, у наш час зустрічається не часто. Усім раджу цього лікаря.
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Сергія Володимировича можу сказати одне - це фахівець вищої кваліфікації. Відмінний фахівець! Майстер своєї справи.
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов Сергій Володимирович, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0949173422
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що кардіолог Павлов Сергій Володимирович - найкращий лікар у нашому місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за коментарі, до найграмотнішого лікаря в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Малиновський район (Кардіолог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: