Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси (Хороші гінекологи Одеси)
Хороші гінекологи Одеси
Зіда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші гінекологи Одеси


На вашу думку, хто є хорошим гінекологом в Одесі? Залиште свій коментар.
 
Гузель Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене особисто найкращим гінекологом є Лихачова Лариса Євгенівна, після трьох завмерлих вагітностей, вона допомогла мені завагітніти і виносити здорового малюка.
 
7Popova6 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - лікарка від Бога! Я їй дуже вдячна за своїх двох дівчаток! Всі мої подруги, вже батьки, теж спостерігалися у неї! Завжди підніме настрій, що є найважливішим для вагітної! Лариса Євгенівна саме класний лікар!
 
Mamochka1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається Міщенко Ольга Опанасівна. Вона справжній професіонал своєї справи, дуже уважно ставиться до кожного без винятку. Я із задоволенням її всім рекомендую. А також у неї спостерігалися мої подруги, і народили прекрасних малюків.
 
Зарія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна дуже ввічлива і грамотна лікарка, все детально розпитує. Дуже сподобалося ставлення і головне, постановка правильного діагнозу. Призначила лікування, ефект від якого відразу був помітний. Причому аналізи здавала мінімум.  Але ще раз переконалася, що все залежить від кваліфікації лікаря!
 
Феліція Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Ліхачова - дуже грамотна лікарка, чуйна, уважна. Поставила відразу правильний діагноз. До цього поміняла кілька лікарів, результати були нульові. Побільше б таких лікарів, як Лариса Євгенівна! Буду всім рекомендувати.
 
Kukuruzam Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Лариса Євгенівна! Звернулася на плановий огляд і не помилилася Чудова лікарка, буду ходити і радити. Огляд був дуже делікатний, а після консультація і відповіді на всі питання, пов'язані з плануванням вагітності.
 
Diamondb Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона відразу надала мені потрібну допомогу. Ставлення до пацієнтів прекрасне. Вона ставиться до них із розумінням. Людина чуйна, завжди підкаже, що потрібно робити. Лариса Євгенівна чудовий професіонал, знає свою справу. Можу рекомендувати цього лікаря. Вона допомогла мені в лікуванні.
 
Гайя Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна як на мене так прекрасний фахівець. Дуже добре все зробила, оглянула і зрозуміло з усіх питань проконсультувала. Була в неї двічі. Відзначу уважне і доброзичливе ставлення. Я абсолютно всім задоволена і буду відвідувати її далі.
 
Yasya Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Лариса Євгенівна і як записатися? Залиште також телефон Ольги Опанасівни.
 
Феліція Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна приймають у клініці "Лікаріум", записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
анжеліна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийомах у лікаря Ольги Опанасівни я була вже двічі. Можу сказати, що вона хороший фахівець. Під час консультацій вона мені все пояснила і дала відповіді на мої запитання. Призначене нею лікування мені вже допомагає. Загалом, усе пройшло нормально. Буду ще до неї звертатися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси (Хороші гінекологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: