Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Суворовський район (Уролог Одеса Суворовський район)
Уролог Одеса Суворовський район
Любомира Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Суворовський район


Дорогі форумчани. Поділіться контактами хорошого уролога, можна відразу з місцем роботи, але тільки щоб перевіреного фахівця, у якого ви самі були.  Усім заздалегідь спасибі.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Колосова О.М., був у багатьох, але це дійсно лікар, який лікує грамотно й ефективно.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, Колосов дуже навіть грамотний фахівець. Лікар багато чого мені розповів про моє захворювання, відповів на всі мої численні запитання, виходячи з цього, я зрозумів, що переді мною компетентний фахівець. Буду продовжувати в нього своє лікування.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з проблемою травматичний фімоз, Олександр Миколайович порадив раз і назавжди вирішити проблему оперативним втручанням. Наступного дня здав усі аналізи, пройшов необхідних лікарів. Операція тривала 30 хвилин під місцевою анестезією. Повне відновлення зайняло приблизно місяць. Весь час лікар підтримував зворотний зв'язок, давав поради для прискорення загоєння. Пояснює все простою мовою, і це дуже комфортно.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
У травні 2018 року він зробив мені операцію, яку не наважилися зробити інші лікарі. І ось уже майже три роки я здоровий і добрим словом згадую його. Наполегливо раджу звертатися до лікаря Колосова.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Колосова з циститом, який мене мучив роками. Всі питання лікар ставив чітко по справі й аналізи призначив потрібні. До слова, жоден лікар не відправляв мене на такі аналізи, а призначали тупо антибіотики, які мені перестали допомагати. А Олександр Миколайович дістався до суті, з'ясував причину хронічного циститу і призначив хороше лікування, яке мені допомогло. Я почуваюся я себе як ніколи краще. Раніше трохи ноги замерзнуть і все, лежала з циститом. А зараз мерзну і не хворію. Дуже рада, що потрапила до нього!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - хороший лікар, уважний, ввічливий, чудовий фахівець, з яким приємно спілкуватися, вислухає і призначить правильне лікування, побільше б таких лікарів.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, уважний, допоміг. Призначає ліки не дорогі, але ефективні.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу дізнатися номер телефону цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, 10я лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
спасибі, що не залишилися осторонь і відгукнулися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Суворовський район (Уролог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: