Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масажист Одеса (Масажист Одеса)
Масажист Одеса
Борислава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист Одеса


Потрібен масажист в Одесі, який має хороші рекомендації та відгуки, оскільки йти за рекламою не хочу... Боюся, що пішовши за рекламою, масажист може бути поганим фахівцем, а якщо за рекомендацією людей, то потраплю до перевіреної людини. Начебто все логічно.

Прошу залишати рекомендації та відгуки. Ціна сеансу яка? Як приймає той чи інший масажист, у салоні, медичному центрі або вдома, а також із виїздом додому до пацієнта? Час масажу? А також які результати роботи масажиста над Вашим здоров'ям?
 
Олена Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут десь на форумі є тема про дуже хорошого масажиста, багато людей з форуму у нього побувало і всі ним задоволені. Я з чоловіком у нього теж була і дуже задоволена лікуванням. Болі в спині знімає дуже добре. Мій чоловік страждає дуже часто на защемлення сідничного нерва, то після курсу масажу й мануальної терапії його більше це не турбує. Ті, хто з моїх знайомих до цього масажиста звертався, кажуть, що він найкращий в Одесі.

Масаж і мануальна терапія в нього, я так зрозуміла, проходить курсом із 10 сеансів. Ціна одного сеансу 100 гривень. Займає масаж спини, шиї та сідниць близько 40-45 хвилин. Додому до пацієнтів начебто їздить, але дорожче тоді бере. Приймав раніше в медичному центрі на Малій Арнаутській, а зараз працює у себе вдома в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, номер будинку начебто 49. Масажиста звати Владислав.
Його телефони: 048-7010704, 050-9935792, 063-4877825, 067-7844314

Буду рада, якщо Вам допомогла моя рекомендація.
 
Svetik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була в нього. Владислав дійсно хороший масажист і мануальний терапевт. У нього черга велика, іноді доводиться чекати, щоб потрапити на прийом. Я чекала дня 2 або 3, оскільки в нього все за записом. До нього, в житті, була у двох інших масажистів і можу сказати з упевненістю, що він найкращий з тих, кого я зустрічала. Так, що теж рекомендую Вам цього масажиста.
 
ТамілаЧка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав дійсно найкращий масажист в Одесі. Він не просто масажист, а фахівець із медичною освітою, не просто якихось курсів. Його знають багато моїх знайомих. Коли в мене були болі в попереку, то мені двоє моїх знайомих (не знайомі між собою люди) дали його номер телефону. До речі, тут на форумі він теж знаменитість, тільки його рекомендують. Пошукайте про нього відгуки в інтернеті.
Свєтік написала, що в нього велика черга, і це факт. До нього буває важко потрапити, але влітку, за визначенням, однаково людей менше у таких фахівців, тож, думаю, легко потрапите до нього на прийом. Вдалого Вам лікування!
 
Борислава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала в інтернеті відгуки про масажиста Владислава з Одеси і мені сподобалося, що багато людей йому вдячні за лікування. Видно, що він багатьом людям допоміг. Сьогодні вже пізно, завтра його наберу і запишуся на прийом.
Дівчата, всім спасибі за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масажист Одеса (Масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: