Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав місто Одеса (Відгуки Забранський Владислав місто Одеса)
Відгуки Забранський Владислав місто Одеса
Нісса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Забранський Владислав місто Одеса


Після перелому ноги направили на реабілітацію. Знайомі порекомендували Забранського В.В., як талановитого лікаря. Залиште ваш відгук про цього лікаря.
 
Анжела38 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша, уважна лікарка. Допомогла мені швидко відновитися після травми коліна. Дуже сподобалося, що лікар на всіх етапах контролює процес. Саме тому і результат відмінний.
 
Vska25 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно було відновлювальне лікування після серйозного перелому. Звернулася за рекомендацією знайомої, до Владислава Володимировича. Він ґрунтовно підійшов до справи, вивчив мої виписки, обстеження і на їхній основі розробив цілу програму реабілітації. Ходила потім на масаж, відвідувала фізіопроцедури. Зараз твердо стою на ногах і не відчуваю болю.
 
Пончик Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо потребуєте реабілітації, хороший лікар Забранський. Якщо до нього потрапите, можете не сумніватися в швидкому результаті. Він душу вкладає в роботу, це відчувається і з'являється бажання ще більше працювати.
 
YTR Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича високий рівень професіоналізму, вміння грамотно і дохідливо пояснити пацієнтові його проблему і призначити саме те лікування, яке дійсно допоможе.
 
Циля Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - дуже уважний і приємний реабілітолог.  Сімейний лікар порекомендував звернутися саме до Забранського, оскільки він професійно знається на лікуванні болю в районі попереку та виправленні перекосу таза і плечей.
 
Gaa14 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із психологом Владиславом Забранським стала для мене справжнім проривом. Він допоміг мені розібратися в моїх внутрішніх конфліктах і побороти страхи, які мене стримували. Владислав навчив мене нових навичок самоврядування і дозволив мені переосмислити свої цінності. Я вдячний йому за його професіоналізм і турботу. Він справжній майстер своєї справи!
 
Генрієтта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть номер телефону Владислава Володимировича?
 
Пончик Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Калерія Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Владислав Володимирович?
 
Циля Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Наразі веде прийом у себе вдома вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Zafa Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Після отриманої травми довелося активно лікуватися і відновлюватися. У цій справі мені дуже допоміг лікар Забранський. Він професіонал, грамотно підібрав курс реабілітації. Владислав Володимирович контролював весь процес, давав поради, підтримував морально.  Без нього не вийшло б досягти таких успішних результатів за такий короткий час.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав місто Одеса (Відгуки Забранський Владислав місто Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: