Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса (Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса)
Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса
Моніка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса


Порадьте, будь ласка, мануального терапевта, який ще володіє і технікою кінезітерапії, який би працював із грижами в шиї. У мене грижа в шиї 3 мм, головні болі тощо.
 
Юllia Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Забранського золоті руки, дуже позитивна енергетика і небайдуже ставлення до клієнта. Після сеансу виростають крила і хочеться літати. Дуже рекомендую.
 
Alexxandra Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Це майстер, це клас! Унікальний фахівець своєї справи! Спостерігаюся в нього тривалий час, дуже сильно допоміг!
 
3Дарья3 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович подарував мені друге життя, активне, буквально поставивши на ноги, повернув можливість займатися спортом. За того стану хребта (протрузії, грижі) лікарі мені не рекомендували жодних навантажень. Руки Владислава зробили зі мною диво, зараз я бігаю марафони по два на рік. Методику його кінозотерапії успішно випробували на собі багато моїх друзів.
 
vera67 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Він просто офігенний фахівець у своїй галузі. Я потрапила до нього з проблемним плечем, яке мене турбувало дуже довго, а лікування у кінезіологів Сагай і Петровського були марні. За курс сеансів він мене відновив повністю і вже понад рік проблеми немає.
 
Svet1 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше спробувала лікування за допомогою кінезотерапії, і це подіяло, ефект просто чудовий! Моя шия перестала боліти, плечі не ниють, і взагалі я стала почуватися набагато краще, ніж раніше. Це великий прогрес, з моєю сидячою роботою можна багато болячок подібного роду заробити, тепер мені це не страшно. Якщо знову відчую біль, просто піду до Забранського.
 
Аверінцев Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у кінезотерапевтів Зибіна і Ромчука, порівнювати є з чим.  У Владислава Володимировича після 5 сеансів мені стало легше, значить, працює. Рекомендую!
 
Vardan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якому медичному центрі приймає Владислав Забранський?
 
Юllia Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Брітні Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти?
 
3Дарья3 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Забранський.
 
Лігія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - фанат своєї справи, відповідальний, все доступно пояснює, повна віддача. Рекомендую, допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса (Мануальний терапевт кінезітерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: