Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи андрологи Одеси відгуки (Урологи андрологи Одеси відгуки)
Урологи андрологи Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологи андрологи Одеси відгуки


Здрастуйте! Викликає інтерес, які андрологи в нашому місті найкращі з найкращих? Хочеться знати вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але не вийшло знайти розумного лікаря. У тому разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які лікарі наразі найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищеназваним учасником, знаю, у нас є такий лікар, який на 100 відсотків незрівнянний у цій медичній класифікації і я хочу його радити, це - лікар андролог-уролог вищої спеціалізації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у Колосова Олександра Миколайовича. Можу відзначити за нього, як за професійного лікаря в цій спеціалізації. Мій діагноз обіцяв операцію, але за сприяння андролога Колосова все обійшлося. Можу я його рекомендувати.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Колосов Олександр Миколайович - це лікар від Бога! Я йому довіряю! Мабуть, на сьогодні, таких фахівців можна підсумувати на пальцях лише однієї руки за весь час. Найважливіші причини радити Олександра Миколайовича - це знання, постійний потяг підвищувати вміння, а отже, володіння сучасними навичками, а також повне і доскональне інформування пацієнта.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого захворювання по частині андрології, я раджу лікаря Колосова Олександра. Сам у нього лікувався вже багато разів. Лікар довідався все до суті й не просто звільнив від симптомів, а й причину вилікував. Завжди і всім буду радити цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий лікар Колосов О.М., він зробив неймовірне - допоміг з уретритом. Вдячний до глибини душі! Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні панове, викликав інтерес цей лікар, можете надати контактну інформацію про цього фахівця?
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід, людяність, чуйність, уважність, турбота, отриманий результат від лікування, буду спостерігатися тільки в Олександра Колосова, це єдиний лікар, який мені допоміг!
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - Колосов Олександр Миколайович приймає в МКЛ № 10 Малиновського 61, телефон для запису 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді сказали, що Колосов Олександр Миколайович найкваліфікованіший лікар в Одесі, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи андрологи Одеси відгуки (Урологи андрологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: