Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса ціни (Судинний хірург Одеса ціни)
Судинний хірург Одеса ціни
Selma Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса ціни


У мене проблема з варикозом ніг, вени з палець. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря. Хто робить такі операції?
 
shevchuk5 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Залевського Дмитра Михайловича з моторошним варикозом! У мене був складний випадок. Він оперував сам і чудово впоралася! І мені результат шалено подобається. Рекомендую!
 
Раміна Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила лазер і подальшу склеротерапію дрібних вінок і зірочок. Результат чудовий, вени ніби не було. Робив Залевський Дмитро Михайлович. Цьому лікарю немає ціни.
 
Еда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила в нього обстеження судин ніг. Детально розповів про захворювання та метод лікування. Склеротерапію провів професійно. Грамотний фахівець і хороша людина.
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича з приводу варикозної хвороби вен. Після обстеження отримала вичерпні та зрозумілі роз'яснення щодо мого захворювання та способів вирішення проблеми. Операція пройшла успішно. У період відновлення він спостерігав за моїм станом.  Результатом задоволена. Зникли болі в ногах і набряклість, і естетично ноги мають чудовий вигляд.
 
Вишенька Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово раніше звертався до флебологів, але не отримав об'єктивної відповіді на свої запитання. Цього разу все інакше! Дмитро Михайлович докладно пояснив про мою проблему без зайвої непотрібної інформації. Одразу підібрали відповідну мені тактику лікування і вже провів операції. Результат дуже порадував.
 
Альбіна125 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишилися чудові враження від відвідування, отримала детальну інформацію про свою проблему і різні варіанти лікування. Підібрали з Дмитром Михайловичем найбільш підходящий. Операція пройшла безболісно, все зажило дуже швидко. Усім рекомендую Залевського Дмитра Михайловича.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив лікування у Залевського Дмитра Михайловича. Причина: варикоз вен. Отримав докладне пояснення та інформацію про проблему, а також різні варіанти лікування. Операція пройшла відмінно, без будь-яких проблем, болю тощо, зажило все теж дуже швидко. Плюс повна підтримка на весь період лікування. Раджу Дмитра Михайловича всім, у кого проблеми з венами і не тільки. Максимально професійний лікар.
 
Горислава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася за рекомендацією з проблемами у венах, результат лікування - відчуття, що ти літаєш.  Проблеми всі вирішилися! Усім рекомендую Залевського Дмитра Михайловича.
 
Аристарх Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на лікуванні у Залевського Дмитра Михайловича. Отримав детальну інформацію про свою проблему і через деякий час оперувався у нього. Після операції все загоїлося відмінно, навіть слідів на шкірі не залишилося, позбувся варикозу, який мучив багато років. Сміливо можу рекомендувати лікаря, як відмінного фахівця - флеболога.
 
малвіна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася за консультацією, дуже сподобався прийом у Дмитра Михайловича, настільки все грамотно, професійно і найголовніше, пояснив все зрозумілою мовою. У наш час дуже цінна така увага до людей. Лікар із великої літери. Найкращі враження від відвідування.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене моторошні вени на ногах, хочу вирішити цю проблему, дайте координати Дмитра Михайловича.
 
Горислава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти Дмитра Михайловича можете у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, його телефон - 0971039911. Звертайтеся сміливо, дуже хороший лікар.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса ціни (Судинний хірург Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: