Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Бугаївка (Мануальщик Одеса Бугаївка)
Мануальщик Одеса Бугаївка
GalinaNik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Бугаївка


Підкажіть, будь ласка, мануального терапевта, який лікує хвороби хребта, вже була в багатьох лікарнях і медичних центрах нічого путнього там зробити не можуть - одне викачування грошей.
 
Марьямна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Забранського Владислава Володимировича на мануальній терапії. Залишилася дуже задоволена вирішенням моєї проблеми. Після кожного сеансу мануальної терапії відчувала приплив енергії, поліпшення самопочуття і прилив життєвих сил. Рекомендую вам звернутися до нього!
 
Denisova Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від бога! Коли в мене відмовили ноги, тільки він мені зміг допомогти! Якби не він, сидів би в інвалідному кріслі! Більше б таких лікарів як Владислав Забранський!
 
Xxxten Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєю проблемою доктор Забранський впорався за 10 сеансів. Лікування допомогло, ніби заново народилася! Були блоки в хребті та викривлення таза, за курс вирішив проблему. Минуло 1,5 місяця, стан чудовий. Загалом, рекомендую 100% цього лікаря!
 
Матрона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила на лікування до Забранського В.В. з болем у спині, після проведеного курсу лікування почуваюся добре. Як професіонал і як людина лікар викликає тільки найпозитивніші емоції. Після кожного відвідування таке відчуття, що народився заново - легкість у всьому тілі. Рекомендую всім, як чудового фахівця в галузі мануальної терапії!
 
Ісідора Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський тямущий фахівець, незважаючи на молодий вік. Позбавив мене постійних і сильних болів у спині. Рекомендую!
 
LepsGregor Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із сучасним підходом до лікування, після нескінченних походів до лікарів - мануальщиків Чеботар, Царенка і неврологів Коробейникової та Курницької, я вже сама починала вірити в таку "страшну" картину, як вони озвучували.  Владислав Володимирович повернув мені "спину без болю" і впевненість, що не все так погано. Рекомендую!
 
Mila26 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважне ставлення та рекомендації за всіма скаргами пацієнта. Після сеансу мануальної терапії тіло оживає, болі минають. Диво, що є такі лікарі.
 
Мирослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича ходила до лікарів Коробейникова Маврова Жмеренецького зі скаргами на біль у спині. Тільки він зміг допомогти, причому без жодного розводу на додаткові послуги. Усе чітко, ясно, по справі. Буду надалі звертатися тільки до нього і рекомендувати його всім!
 
Вілсон Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами цього лікаря?
 
Матрона Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Меланія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше дуже часто боліла шия. Вдячна Владиславу Володимировичу після його мануальної терапії можна насолоджуватися життям!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Бугаївка (Мануальщик Одеса Бугаївка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: