Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт центр Одеса (Мануальний терапевт центр Одеса)
Мануальний терапевт центр Одеса
Ростислава Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт центр Одеса


У мене защемило шию десь, моторошні відчуття. Відчуваю як періодично тягне в голову.  Підкажіть до кого мені краще звернутися?
 
Білояр Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю вам краще звернутися відразу до мануального терапевта, раджу краще Забранського В.В.
 
Крючков Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
У цього лікаря ручки золоті. Три роки мучився з болями в шийному відділі, головними болями, скутістю. З першого прийому болі зменшилися, після закінчення курсу рухова активність повністю відновилася.
 
Alevtina Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича лікувалася у Царенка, у нього я не розуміла, чим моя хвороба може закінчиться, а Владислав Володимирович сказав прямо, як є. Ви знаєте, я задумалася, і лікуюся, і не шкодую, що потрапила до нього. Багато чула в лікарні на Малиновського про те, що лікар він хороший, багатьом допоміг, як і мені.
 
Ds24 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже багато років спостерігаюся в нього, бо інші фахівці, як-от Коробейніков та Унанов, не змогли допомогти. Після курсу мануальної терапії в Забранського забуваю про свій остеохондроз на рік, а якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, повертаюся до нього, бо порушую його рекомендації.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Завжди з розумінням ставиться до хворого. Грамотний фахівець, професіонал своєї справи. Дуже тактовна, ввічлива людина. Рекомендую!
 
малвіна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з болями в спині та шиї. Після відвідувань одразу відчула хороший результат. Дуже приємно відвідувати фахівця, у якого індивідуальний підхід до кожного пацієнта, і який пояснить усе, розповість і порадить. Побільше б таких фахівців у нашому місті. Доброї душі людина і хороший фахівець!
 
Аристарх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Владислава Забранського?
 
Alevtina Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Zolotareva Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
За якою адресою приймає Владислав Забранський?
 
Аркадій1997 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома за адресою Б. Хмельницького 49.
 
Аміна1986 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна лікарю Забранському. Кілька разів він буквально мене ставив на ноги. Якщо знадобиться допомога, то буду звертатися тільки до нього.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт центр Одеса (Мануальний терапевт центр Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: