Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар-дієтолог Одеса (Лікар-дієтолог Одеса)
Лікар-дієтолог Одеса
Ярослава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-дієтолог Одеса


Добрий день! Підкажіть лікаря-дієтолога, який може допомогти схуднути. У мене проблеми зі шлунково-кишковим трактом і жодні дієти не допомагають.
 
bogddana2 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом п'яти років я намагалася скинути зайві п'ять кілограмів, але в підсумку набрала десять.  Знайомі порадили звернутися до Кузьмінової Катерини Валеріївни. Після обстеження в перший місяць я суворо харчувалася за рекомендацією.  За місяць пішли 3 кг. І потім ще 3 кг, 2 кг, що залишилися, зганяти не стала, оскільки чудово пішли обсяги. Рекомендую!  Моїми результатами надихнулася сестра. Вона скинула 15 кг.
 
Irinka8 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотіла скинути всього 7 кг. після того, як набрала вагу через гормональні таблетки, але самостійно це в мене не виходило. Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини Валеріївни зрозуміла, що вони можуть допомогти. У мене вага дуже повільно йшла, що вельми сильно мене дратувало, здавалося, що нічого не виходить. Але Катерина Валеріївна постійно підтримувала мене, давала поради та рекомендації, коригувала меню. Зараз я досягла бажаної ваги, тому дякую їй за виконану роботу і підтримку. Чудовий фахівець!
 
9Жанна9 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
За три місяці я втратила 8 кг, підтягнула тіло, поліпшилося самопочуття, з'явилася маса енергії. Завдяки рекомендаціям Катерини Валеріївни, вдається тепер утримувати вагу. Поступово викорінюю шкідливі звички в харчуванні, і радію кожній перемозі. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини Валеріївни. Причому, зауважу, я працювала з дієтологом дистанційно.
 
kariNna Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Випадково знайшла в інтернеті інформацію про те, що в нашому місті є лікар-дієтолог, і звернулася з проблемою, яка вже давно існує, - зайвою вагою. Була впевнена, що знаю багато чого про це і все на собі перепробувала, але Катерина Валеріївна на першому ж прийомі вказала на мої помилки, слабкі місця в харчуванні, режимі дня і дала рекомендації, завдяки яким я схудла і чудово почуваюся!
 
Olesya8 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Це не перша дієтологиня, у якої побувала, була у Бровко Д.А. і Степанюк О.А., але затрималася саме в Кузьмінової О.В. Дуже делікатна, розуміє, душевна, попередила, що зриви можливі та природні, головне, повертатися і поступово звикати до нового харчування як до способу життя. І ось уже рік, як я дотримуюся її рекомендацій! Мені сподобалося, що не давала "дієт із книжки", а докладно розпитала про раціон зараз і меню переходу робила максимально щадним, переносимим!
 
Breezz Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийомі Катерина Валеріївна розклала все по поличках, дала рекомендації щодо дієти.  На даний момент, дотримуюся плану харчування вже 3 місяць і скинула 9 кг. Так прекрасно себе ще ніколи не почувала! З'явилася легкість у тілі, покращився сон, настрій прекрасний! І найважливіше: виявляється, на дієті можна харчуватися смачно і при цьому не залишатися голодною!
 
Kiwi3 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Останні 5 років, після народження другої дитини, турбує зайва вага. Перепробувала всі дієти, пила різні таблетки для схуднення, відвідувала дієтологів Картоху Н.В. і Скокар С. Ефект нульовий. Після скинутих 5 кг. приходять нові 7 кг. Звернулася до Катерини Валеріївни. Вага була 94 кг. За два місяці курсу знизили вагу на 12 кг. Нарешті нормалізувався рівень цукру в крові. Продовжую дотримуватися дієти, яку мені розписує Катерина Валеріївна. Вага знижується, почуваюся чудово.
 
Svet1 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Катерини Валеріївни другий місяць. За перший місяць мінус 8 кг, зараз уже 4 кг (порушувала), до того ж дієта ситна, почуваюся чудово, голоду немає. Навіть не вірилося спочатку, що можна смачно, ситно їсти і худнути. На мене нарешті налізли джинси, які я купувала перед другими пологами 12 років тому. Я щаслива!
 
Nadya3 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контакти Катерини Валеріївни і де приймає?
 
Irinka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського 2а/7, номер телефону - 0931536900, ще консультує у віддаленому режимі.
 
Zinulya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - диво-лікар! Дійсно, дуже грамотний фахівець, який володіє унікальними знаннями, що успішно застосовуються на практиці. Вона дуже розумна і тактовна людина, що викликає прихильність до себе, тому тепер я буду ходити тільки до неї!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар-дієтолог Одеса (Лікар-дієтолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: