Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі підліткові психологи Одеса (Найкращі підліткові психологи Одеса)
Найкращі підліткові психологи Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі підліткові психологи Одеса


Доброго дня відвідувачі сайту! Збуджує інтерес, які психологи для підлітків у нас в Одесі найкращі з найкращих? Хочеться знати вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але не вийшло знайти хорошого фахівця. Якщо ж ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б послухати, які фахівці медицини наразі найграмотніші, а то я вже давненько в пошуку і мої висновки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищеназваним учасником, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найпрофесійніші в цій медичній класифікації, і я можу їх порекомендувати, це - психологиня для підлітків Фендюра Марія Олегівна і психологиня для дітей Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Фендюра М.О., з яким ми працювали, був джерелом підтримки та мудрих порад для нашої доньки. Вона змогла побудувати здорову самооцінку і розвинути навички спілкування, які допомогли їй у навчанні та особистому житті.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий психолог Марія Олегівна Фендюра: у сина був дуже хороший результат після її консультацій. Звернулася до неї з проблемою поведінки в школі. Раджу проблему вирішено!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до Гончарової Тетяни з проблемами адаптації нашої дитини в новій школі, і ми були вражені її роботою. Вона не тільки надала підтримку і розуміння нашій дитині, а й надала нам, як батькам, цінні поради та стратегії для підтримки її емоційного благополуччя. Результати були помітні вже після кількох сеансів - наша дитина стала більш упевненою та успішною у навчанні. Ми вдячні дитячому психологу за її професіоналізм та емпатію.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Фахівець розібрався з випадком. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, заінтригували цей лікарі, можете надати дані?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Фендюра Марія Олегівна приймає в клініці "Лікаріум" або консультує онлайн за телефоном - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Фендюра М.О. Тетяна Гончарова найграмотніші фахівці в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі підліткові психологи Одеса (Найкращі підліткові психологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: