Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Південний (Гінеколог Південний)
Гінеколог Південний
Викусся Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Південний


Почали турбувати болі по жіночій частині. хочу пройти обстеження в Одесі, у нас у Южному хороших фахівців немає. Порадьте до кого краще мені звернутися в Одесі?
 
Allright Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Ларису Євгенівну Лихачову, мені вона допомогла уникнути операції, а вилікувала стандартним шляхом.
 
Michael7 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто мені Лариса Євгенівна дуже сподобалася. Тактовна, ввічлива. Огляд провела вкрай акуратно і делікатно. Усе пояснила, терпляче відповіла на всі мої запитання. Заспокоїла і підбадьорила. Я пішла вкрай задоволена. Повернуся до вас ще обов'язково!
 
1Jonny Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Міщенко Ольгу - лікар високої кваліфікації з величезним досвідом роботи. Свого часу, завдяки її уважності, вдалося вчасно зупинити неприємне захворювання, яке загрожувало перерости в онкологію.
 
Mountain8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна і справді досвідчений лікар, відповідальний, вдумливий і акуратний. Головне, що незважаючи на багаторічну роботу з хворими, вона не зачерствіла душею, не перестала співчувати і співпереживати! Я педагог і розумію, наскільки це цінна якість. Мені Лариса Євгенівна допомогла. Так вийшло, що попередні два гінекологи не особливо, мабуть, прагнули допомогти, не вважали мою проблему серйозною. На щастя, Лариса Євгенівна так не думала, тому довела свою справу до кінця. За що я їй дуже і дуже вдячна!
 
JojiM Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, дівчатка, якщо шукаєте хорошого лікаря, дійсно грамотного, доброго і світлого, вирушайте до Лихачової Лариси Євгенівни! Тільки відразу попереджаю, що запис у неї досить щільний, можливо, доведеться почекати.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Це велика удача, потрапити до такого грамотного лікаря, як Міщенко Ольга Опанасівна! Протягом 2-х років нам із чоловіком не вдавалося зачати дитину. Гінекологи, до яких я зверталася раніше, не могли поставити точний діагноз і підібрати необхідне лікування. Від пройденої купи досліджень не було жодної користі. Ольга Опанасівна з розумінням підійшла до моєї проблеми. Лікар призначила здати аналізи на гормони. З'ясувалося, що в мене низький рівень прогестерону. Через 7 місяців лікування ми, нарешті, отримали довгоочікуваний позитивний тест!
 
Krokodil1 Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть як я можу записатися на прийом?
 
Michael7 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
За цими номерами телефонів: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Rabbitcute Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися вартість прийому?
 
1Jonny Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
600 грн.
 
Tolyaaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, не займайтеся самолікуванням! Довіряйте своє здоров'я грамотним професіоналам! Ольгу Опанасівну я рекомендую всім знайомим і рідним!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Південний (Гінеколог Південний)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: