Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса селище Котовського (Фітотерапевт Одеса селище Котовського)
Фітотерапевт Одеса селище Котовського
АнушкаЗе Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса селище Котовського
 


Доброго дня, форумчани! Потрібна порада: головний біль і хронічна втома ускладнюють моє життя. Медикаменти не приносять полегшення. Хтось знає фітотерапевта, здатного допомогти?
 
Anastasia_15 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
АнушкаЗе, після консультації у фітотерапевта мені стало ще гірше. Я витратив гроші на трави, які не тільки не допомогли, а й викликали побічні ефекти. Шукайте грамотного фахівця, я, на жаль, такого не знаю.
 
Iris Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здавалося, що мій фітотерапевт намагається продати мені якомога більше трав, навіть якщо вони не були необхідні для мого лікування.
 
Nickolas00 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Світлана Володимирівна Горєва розібралася з моїм хронічним головним болем за допомогою натуральних фітотерапевтичних засобів. Тепер мені набагато краще!
 
1Betty6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згоден, Nickolas00! Я звернувся до неї через проблеми з алергією, і її натуральні рецепти дійсно знизили симптоми.
 
Collapse Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до Світлани Володимирівни з проблемами з травленням, і вона порекомендувала мені низку трав і дієту. Ефект був дивовижним.
 
Lawrence Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до неї з безсонням. Її натуральні засоби допомогли мені нарешті нормально спати.
 
Xxxten Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Lawrence! Її підхід до лікування унікальний. Вона завжди готова вислухати і допомогти.
 
Наїма Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що вона справді вникає в кожну проблему і пропонує індивідуальний підхід до лікування.
 
Анікін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я вважаю, що Світлана Володимирівна - справжній професіонал у своїй галузі. Я рекомендую її всім, хто шукає природні та ефективні методи лікування!
 
Милослав Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Світлані Володимирівні за її професіоналізм і турботу про моє здоров'я!
 
Генріх Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я дуже зацікавлений у консультації з фітотерапевтом Горєвою С.В. Як я можу записатися на прийом?
 
Lawrence Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна готова допомогти вам онлайн за номером 0934389010. Не соромтеся звернутися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса селище Котовського (Фітотерапевт Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: