Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса (Судинний хірург Одеса)
Судинний хірург Одеса
Jenny77 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса


Потрібен оперуючий судинний хірург, діагноз: Атеросклероз БЦА (брахіоцефальних артерій), стеноз з одного боку ВСА 50%. Може хтось стикався з цим і порекомендуєте лікаря?
 
Інга Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом відвідування судинного хірурга - Чайки Михайла Олександровича. Одразу видно, що лікар професіонал, детально пояснює всі тонкощі захворювання, його причини, принципи та суть лікування.
 
Майя1976 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були сильні запаморочення, шум у вухах і головний біль.  Сімейний лікар порекомендував консультацію у судинного хірурга.  Розпитала у знайомих і мені порадили Чайку М.А. Під час подальшого обстеження в мене виявили стеноз коронарних артерій шиї. Справа і зліва по 90%. Мій лікуючий хірург - Михайло Олександрович, виявився просто чарівником. У результаті мені зробили стеднування правої сонної артерії. Під час операції я не відчула жодного болю або дискомфорту. Все було зроблено швидко і професійно.
 
Капека Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Залевського Дмитра Михайловича - він лікар від Бога! З його допомогою позбувся великої трофічної виразки гомілки, яка мучила мене кілька років! Професійний підхід до призначення ефективного лікування. За 1,5 місяця виразка, хоч і була дуже глибокою, закрилася повністю - і тепер я щаслива! Виконую всі подальші рекомендації для запобігання рецидиву!
 
Гликерія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Робив лазерну коагуляцію у лікаря Залевського. Хороший, компетентний фахівець. Перед проведенням процедури проконсультувала мене з усіх питань і переконала, що в ній немає нічого небезпечного. Результат було видно відразу - синява повністю зникла і вен не видно!
 
Наталія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитра Михайловича відзначаю в кращий бік і хочу, щоб усі фахівці, які працюють у цьому напрямі, вийшли на той самий рівень і професіоналізму.
 
АліNa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - дуже уважний і грамотний фахівець. До таких лікарів іти хочеться, знаєш, що допоможуть. Не обмежує свої дії і знання вузькою галуззю медицини, як це робить більшість сучасних лікарів, спрямовує до інших спеціалістів для уточнення діагнозу і лікування. Побільше б таких гуру в нашій медицині.
 
Гущина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
На варикозне розширення вен нижніх кінцівок страждаю давно. До лікаря Чайки Михайла потрапила випадково, але повірила йому вже через кілька хвилин довірливого спілкування. Вміє знаходити підхід до пацієнта. Зворушує його турботливість. Під час операції-процедури довів свій високий професіоналізм. Рекомендую його всім.
 
Етель Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Можете дати контакти цих лікарів?
 
Майя1976 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович - 0976447223.
 
АліNa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось телефон Дмитра Михайловича Залевського - 0971039911
 
Jenny77 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші залишені відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса (Судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: