Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращий отоларинголог Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий отоларинголог Одеси відгуки


Доброго дня відвідувачі сайту! Викликає інтерес, які отоларингологи в нашому місті найкваліфікованіші? Заманливо знати вашу думку про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але мені не вдалося знайти розумного лікаря. У разі, якщо ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б бути в курсі, які лікарі наразі найдостойніші, а то я вже давненько в пошуку і мої результати не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищезгаданою одеситкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в цій сфері, і я можу їх порадити, це ЛОР найвищої кваліфікації Гурська Тамара Валеріївна.
 
МадленаМ Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас був невдалий досвід з іншими ЛОРами, я настійно рекомендую звернутися до Тамари Валеріївни. Вона не тільки досвідчений фахівець, а й турботлива людина.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалого досвіду з іншими ЛОРами, звернення до Тамари Валеріївни стало для мене справжнім полегшенням. Її діагностика та лікування - це справжнє мистецтво.
 
Мстислава Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала відмінного отоларинголога. І ось знайшла! Порадили Гурську Тамару - це найталановитіший лікар у моєму житті. Вона незрівнянна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені з хронічним гайморитом!
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Гурська Тамара, вона зробила неймовірне - подарувала мені радість дихати вільно. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна не просто лікує, вона знаходить підхід до кожного пацієнта. Вона врахувала мої особливості та запропонувала індивідуальне лікування, чого мені не вистачало в інших ЛОРів.
 
Адельфіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 195
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, дайте контакти Тамари Валеріївни.
 
Кирюша748 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Відправляю вам відомості - ЛОР Гурська працює в клініці "Лікаріум" на Генуезькій, телефони \2клініки 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Добрава Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Тамарі Валеріївні я нарешті знайшов відповіді на мої довгі медичні проблеми. Вона справжній професіонал, якому можна повністю довіряти.
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: