Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для залежних Одеса (Реабілітаційний центр для залежних Одеса)
Реабілітаційний центр для залежних Одеса
ХристинаЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр для залежних Одеса


Мій чоловік колишній спайсозалежний. Потрібно пройти реабілітацію в реабілітаційному центрі. Якщо ви знаєте хороший центр, напишіть, будь ласка. Дякую.
 
ГолдаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли забути про наркозалежність у реабілітаційному центрі Діва. Я там проходила реабілітацію. Мені дуже сподобався реабілітаційний центр. У центрі працюють першокласні фахівці. Я повністю змінилася. Тепер у мене почалося нове життя без залежності. Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва.
 
Тоша36 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині допомогли забути про ігроманію в реабілітаційному центрі Діва. Це прекрасний реабілітаційний центр. Після реабілітації вона повністю змінилася. У неї піднялася самооцінка і з'явилася мета в житті. Тепер у нас почалося нове і дуже хороше життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за підтримку і допомогу.
 
Тимурка46 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній наркозалежний. Мене назавжди позбавили цієї залежності в реабілітаційному центрі Діва. Я пройшов усі групові заняття та індивідуальні. Я переосмислив усе своє життя. Тепер я став іншим. Наркоманія - це ще не вирок, є сенс боротися за своє життя. У реабілітаційному центрі Діва вам обов'язково допоможуть.
 
82Федя Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я більше не страждаю на ігроманію. У реабілітаційному центрі Діва, мені допомогли забути про цю проблему. Тепер я вільна і сильна людина. Мною більше не керує манія. Я став займатися спортом і веду активний спосіб життя. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони дійсно допомагають людям.
 
Кирило1203 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній наркоман. Тепер я став нормальною людиною. Я пройшов повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Мені допомогли позбутися наркоманії. Психологи показали мені, що є інше життя без залежностей. Я дуже вдячний реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
Оленчик8 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Це жахливо бути залежною людиною. Мені допомогли забути про алкоголізм у реабілітаційному центрі Діва. У центрі працюють просто чудові хлопці. Я після реабілітації повністю змінилася. У мене почалося нове і щасливе життя. Велике спасибі кожному фахівцю з реабілітаційного центру Діва, за підтримку.
 
555Танечка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва - найкращий реабілітаційний центр. Мені допомогли забути про спайсозалежність. У мене повністю змінилися погляди на життя. Я почала займатися спортом і веду правильний спосіб життя. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва.
 
4Люда4 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка алкоголіка, позбавили від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Він там пройшов повний курс реабілітації від алкоголізму. Результат просто чудовий. Він взагалі забув про алкоголь. Велике спасибі всьому колективу реабілітаційного центру Діва за неоціненну допомогу.
 
Рая15 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до реабілітаційного центру Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Там проходив реабілітацію від наркоманії мій чоловік. Я навіть не очікувала такого результату. Він став абсолютно іншою людиною. У нас почалося нове і прекрасне життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва.
 
Петечка36 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вас попросити, написати мені адресу реабілітаційного центру Діва. Потрібно пройти реабілітацію моїй сестрі від наркоманії. Я впевнений, їй зможуть допомогти в реабілітаційному центрі Діва. Дякую заздалегідь.
 
ХристинаЯ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике всім спасибі за поради. Я відправлю чоловіка на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Прошу вас написати адресу центру і номер телефону. Дякую за допомогу. Чекаю.
 
Тоша36 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для залежних Одеса (Реабілітаційний центр для залежних Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: