Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Кращий косметолог Київський район Одеса (Кращий косметолог Київський район Одеса)
Кращий косметолог Київський район Одеса
Глорія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращий косметолог Київський район Одеса

Дівчатка, все частіше помічаю, що лоб стає таким, як ніби на нього павутинку накинули. Підкажіть косметолога, який допоможе розв'язати цю проблему, в домашніх умовах, щось не виходить з цим впоратися....
 
Svet1 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася Довга Ольга В'ячеславівна. Приходила до неї на чистку обличчя. Настільки акуратно і професійно мені ще ніхто не чистив обличчя. Руки чарівні. Проблема з обличчям була давно, Ольга В'ячеславівна допомогла мені вирішити цю проблему. Тепер моє обличчя чисте, красиве. Ходжу до неї і на інші процедури. Дуже подобається лімфодренажний масаж обличчя і доглядові процедури. Загалом, я всім задоволена!
 
Ада Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна фахівець вищого рівня! Ефект після мікроголчастої терапії побачила відразу, а порівняти мені є з чим, раніше робила в Елли Васіної та Марини Мартинюк. Ольга просто майстер своєї справи! Було зовсім не боляче і не страшно, пройшла 4 процедури, я в захваті!
 
Полька Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Місяця 3 тому перший раз побувала на процедурі в Ольги В'ячеславівни. Думала, обмежуся чистим обличчям, та не тут-то було. Вона порадила мені пілінг для зволоження і вирівнювання тону обличчя. Я була приємно здивована, що дійсно, цей пілінг приніс той результат, про який мені й говорила Ольга В'ячеславівна. І чистка теж мені дуже сподобалася, я давно не бачила на своєму обличчі такої чистої шкіри.
 
Андріана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила дуже якісну чистку обличчя, та й до того ж безболісно. Обличчя стало неймовірно гладким і чистим. Буду ходити тільки до косметолога Ольги!
 
Леоніда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила у Ольги чистку і догляд. У цілковитому захваті! Одна з найкращих косметологів, хто дійсно може проводити чистку якісно і глибоко. З розмови з нею відчувається, що фахівець грамотний і вона розуміє, про що говорить і що радить.
 
Fairytail5 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз зіткнувся з настільки грамотним фахівцем з питань косметології. До неї було багато "спеців": Васіної Е, Мартинюк М, Загородня А. але ніхто толком не міг зрозуміти мою проблему і запропонувати грамотний вихід зі становища. Зараз я вірю, що ми з Ольгою В'ячеславівною на правильному шляху, бо з перших відвідувань вже є відчутний результат.  Курс ще триває, але я бачу вже явний прогрес.
 
Susanna14 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Обрала Ольгу як свого косметолога ще 5 років тому, хочу відзначити індивідуальний, уважний підхід до кожного пацієнта. Крім того, Ольга знає про всі новинки на ринку косметології та застосовує їх на практиці. Я регулярно роблю підтримувальні та омолоджувальні процедури для обличчя, результатом задоволена!
 
Мелісса Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якому салоні приймає косметолог Ольга?
 
Леоніда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського, 2а/7.
 
55Charlie Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний телефон Ольги В'ячеславівни?
 
Ада Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Poliiilpop Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Була кілька разів на чищенні обличчя в Ольги В'ячеславівни. Усе було не боляче, запалення швидко минули. Рекомендувала мені лікувальну косметику. Результатом задоволена!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Кращий косметолог Київський район Одеса (Кращий косметолог Київський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: