Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса поскот (Фітотерапевт Одеса поскот)
Фітотерапевт Одеса поскот
55Jocelyn Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса поскот
 


Привіт! Шукаю рекомендації щодо вибору фітотерапевта, який спеціалізується на лікуванні хронічної втоми. Мені потрібна допомога грамотного фахівця. Чекаю ваших рекомендацій.
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
55Jocelyn, не можу порекомендувати фітотерапію, ґрунтуючись на моєму досвіді. Для мене це було марним лікуванням.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже сподівався на фітотерапію, але результат був розчаровуючим. Після кількох місяців лікування мої проблеми залишилися без змін.
 
Правдина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я просто зобов'язаний поділитися своїм досвідом із вами. Нещодавно почав відвідувати фітотерапевта Світлану Володимирівну Горєву, і результати мене вразили. Мої безсонні ночі перетворилися на міцний сон, завдяки її рекомендаціям щодо чаювання та трав'яних засобів.
 
Лапуля Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до ваших захоплених відгуків! Я звернулася до Світлани Володимирівни з проблемами шлунка і травлення, і тепер можу з упевненістю сказати, що вона справжній професіонал. Її рецепти допомогли мені впоратися з довгостроковими проблемами.
 
Павлина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були проблеми з тиском і головним болем. Світлана Володимирівна запропонувала мені комплекс трав, і мої проблеми почали зникати. Я рада, що знайшла такого чудового фітотерапевта.
 
Павла789 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла природна аптека Світлани Горєвої із застудами та алергією. Тепер я можу насолоджуватися природою незалежно від пори року!
 
Олімпія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була довга боротьба зі стресом і тривожністю. Світлана Володимирівна навчила мене методик розслаблення і підібрала трав'яні засоби, які справді допомогли. Дуже вдячний їй за це.
 
Shwez Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Світлани Горєвої, щоб підтримати свій імунітет, особливо під час пандемії. Вона склала для мене індивідуальний курс фітотерапії, і можу сказати, що хворію набагато рідше!
 
Нінел Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з харчовою алергією, і Світлана Горєва допомогла мені знайти оптимальний раціон і трав'яні засоби, які поліпшили моє самопочуття.
 
Картер Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Горєва - це справжній фахівець і людина, якій можна довіряти своє здоров'я. Я вважаю себе щасливчиком, що звернулася саме до неї, і можу порекомендувати її всім, хто шукає натуральні методи лікування.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Прочитав про фітотерапевта Горєву С.В. і дуже зацікавився. Підкажіть, як можна записатися на консультацію?
 
Павлина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна, доступна тільки онлайн, готова допомогти вам за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса поскот (Фітотерапевт Одеса поскот)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: