Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса вартість (Реабілітація алкоголіків Одеса вартість)
Реабілітація алкоголіків Одеса вартість
РитаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація алкоголіків Одеса вартість


Дуже хочу допомогти дружині позбутися алкоголізму. Прошу, підкажіть хороший і не дуже дорогий реабілітаційний центр в Одесі.
 
МаринкаН Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це прекрасний центр. Там працюють дуже тямущі хлопці. Мені там допомогли забути про алкоголізм. Я повністю переглянула свої погляди на життя. Тепер я стала сильною і вільною жінкою. У мене почалося щасливе і хороше життя.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшов повний курс реабілітації від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. За допомогою реабілітаційного центру, я назавжди позбувся алкоголізму. Тепер я веду здоровий спосіб життя. Я став сильною і впевненою в собі людиною. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює на благодійній основі.
 
ЛізкаВ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Діва. Він існує за рахунок благодійних внесків. Мені там допомогли позбутися алкоголізму. У мене почалося щасливе і світле життя без залежності. Я вільна людина. Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва.
 
ЛізаБ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Діва проходив реабілітацію мій брат. Його позбавили від алкоголізму. Він повністю змінив свої погляди на життя. Став вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює на добровільних засадах і пожертвуваннях.
 
Борька Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині дуже допомогли в реабілітаційному центрі Діва. Вона там пройшла повний курс реабілітації від алкоголізму. Тепер вона колишній алкоголік. У нас почалося нове і дуже прекрасне життя без алкоголю. Я дуже вдячний реабілітаційному центру Діва за допомогу. Ви найкращі.
 
ОльгаД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того, як мій чоловік пройшов реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва, у нас повністю змінилося життя на краще. Чоловік мій більше не п'є. Він став сильним і впевненим у собі чоловіком. Я дуже вдячна реабілітаційному центру Діва за нове життя. Спасибі вам.
 
ВеронікаЕ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Центр Діва працює на благодійній основі. У цьому центрі проходив реабілітацію від алкоголізму мій чоловік. Результат просто дивовижний. Мій чоловік більше не п'є. Став займатися спортом і веде правильний спосіб життя. Велике спасибі всьому персоналу центру за допомогу.
 
АкимА Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра алкоголік. Це так жахливо коли людина п'є, ще й жінка. Це просто кошмар. Моїй сестрі змогли допомогти в реабілітаційному центрі Діва. Вона після реабілітації повністю забула про алкоголізм. Вона стала іншою. Це така радість, коли з твоєю близькою людиною все добре. Низький уклін і безмежна подяка реабілітаційному центру Діва.
 
КаринкаФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене збереглася сім'я, завдяки реабілітаційному центру Діва. Тільки вони змогли допомогти моєму чоловікові позбутися алкоголізму. Вони найкращі. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва по допомогу. Вони вам точно допоможуть. Центр працює на добровільних пожертвуваннях.
 
Вітька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас дуже прошу написати адресу і телефон реабілітаційного центру Діва. Моїй дружині дуже потрібна їхня допомога. Я впевнений, там їй зможуть допомогти позбутися алкоголізму. Дякую. Чекаю.
 
РитаЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за поради. Я із задоволенням відправлю дружину на реабілітацію в реабілітаційний центр Діва. Тепер вас попрошу написати адресу центру і якщо є номер телефону. Чекаю.
 
АкимА Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вам нагадати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса вартість (Реабілітація алкоголіків Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: