Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеса (Найкращий уролог Одеса)
Найкращий уролог Одеса
Smirik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий уролог Одеса


У мене проблеми з чоловічим здоров'ям і мені необхідно звернутися до уролога, порадьте де можна знайти хорошого уролога?
 
Карлосон Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукав уролога! Олександр Миколайович Колосов виявився тим самим фахівцем, що був потрібен! Уважно слухав, призначив лікування і запросив повторно. Лікування йде як треба, результат є.
 
Аскар Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я радий, що потрапив у руки до Олександра Миколайовича. На першому прийомі викликав довіру. Його підхід допоміг мені швидко впоратися з делікатною проблемою без зайвих аналізів і списків пігулок на кількох аркушах. Повторні результати аналізів після лікування повністю в порядку. Планую відвідувати цього лікаря раз на рік у профілактичних цілях, щоб запобігти можливим проблемам у плані чоловічого здоров'я після 45 років.
 
Амірам0276 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчасно звернувся до Олександра Миколайовича, з його допомогою вдалося уникнути операції. Призначено тривале, але ефективне медикаментозне лікування. Перші відчутні результати були приблизно через тиждень, відтоді якість життя порівняно з періодом до лікування значно покращилася.
 
kretto Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Пощастило потрапити на прийом до лікаря Колосова. Не став мучити мене купою непотрібних аналізів, призначив тільки найнеобхідніше, після результатів виписав лікування. Призначення мені швидко допомогли.
 
Тихон Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - дуже хороший лікар. Був у нього на прийомі не вперше і лікарем завжди залишався задоволений. Пояснює все по суті, не призначає нічого зайвого. Лікуванням задоволений.
 
Ds24 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходжу лікування у Колосова Олександра Миколайовича. Скажу про нього тільки хороше, як про фахівця і як про уважну людину. Найкращий уролог-андролог, до якого доводилося звертатися. Ще дуже важливо, щоб було взаєморозуміння з лікарем і ми його знайшли.
 
Xsantox Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Колосова багато років. Завжди допомагає у вирішенні всіх проблем зі здоров'ям. Лікаря міняти не буду. Кращого уролога я не зустрічав.
 
CryX7 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікація лікаря має головне значення, але не єдине. Мені так само ще важливо, щоб із лікарем приємно було спілкуватися і звертатися. Я дуже радий, що потрапив до Олександра Миколайовича за рекомендацією та лікуванням.
 
Єфімов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Із проблемами з урології раджу до Колосова йти. Він мене від простатиту вилікував. Причому до цього лікувався в розкручених дорогих клініках. Мені там обіцяли результат, у підсумку взагалі жодних позитивних змін не побачив.  Потрапив до Олександра Миколайовича за рекомендацією друга. Хороший лікар, без перебільшень. Обстежив мене, нічого не нав'язував, призначив кілька препаратів, які допомогли реально. Ось це справжній лікар, без пафосу, просто робить свою роботу.
 
Filinn Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Колосова О.М., як я спочатку думав, з дріб'язковою проблемою і добре ще, що вчасно. Лікар виявився тямущим, провів обстеження всі, на аналізи відправив і в підсумку поставив діагноз далеко не дріб'язковий. Призначив курс лікування, благо обійшлося все, зараз нічого не турбує, якби не він, довелося б під ніж лягати.  Залишаю його телефон 0967424737.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеса (Найкращий уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: