Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеси відгуки (Хороші невропатологи Одеси відгуки)
Хороші невропатологи Одеси відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші невропатологи Одеси відгуки

Люди добрі, порадьте хорошого невролога - грамотного фахівця, який допоміг із серйозними захворюваннями. Просто втомилася шукати хорошого лікаря, який зможе мені допомогти. Чекаю на ваші рекомендації.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не вийшло знайти правильного лікаря. У разі співгромадяни порекомендують звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід із Гек Людмилою Юріївною був повним провалом. Вона не тільки не виявила належної уваги до моїх проблем, а й зробила неправильні висновки, які тільки погіршили мою ситуацію. Я настійно рекомендую шукати більш компетентного і турботливого фахівця.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотів порекомендувати вам лікаря-невролога Калюжну Т.Є., яка проявляє високий професіоналізм і турботу про своїх пацієнтів. Я сам відвідував її і був вражений її знаннями та досвідом у галузі неврології. Вона дуже уважно вислуховує вас, проводить усі необхідні обстеження і пропонує найбільш підходящі методи лікування.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна -дуже хороший фахівець! Мучилася жахливими головними болями, Я залишилася повністю задоволена консультацією та ефектом від лікування. Думаю, що вона досить професійна. Чудова лікарка, чудовий спеціаліст, який знає свою справу Я дуже рада, що звернулася до цієї лікарки і зараз усім її рекомендую!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Бути вільним від болю - це неймовірне відчуття, яке мені подарувала Патрашку Катерина Вікторівна. Її унікальні методи і дбайливе ставлення зробили моє життя щасливим і активним.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Міжхребцева грижа і болі в шиї могли б стати моїми вірними супутниками, але Патрашку Катерина Вікторівна перевернула ситуацію. Вона допомогла мені вилікуватися і знову насолоджуватися життям без обмежень.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Може хтось залишити контакти Тетяни Євгенівни та Катерини Вікторівни?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеси відгуки (Хороші невропатологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: