Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий гіпнотерапевт Одеса (Найкращий гіпнотерапевт Одеса)
Найкращий гіпнотерапевт Одеса
Гуляша Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гіпнотерапевт Одеса
 


Добрий вечір! Я шукаю рекомендації щодо найкращого гіпнотерапевта. Можливо, хтось із вас мав досвід із гіпнотерапією і може порекомендувати фахівця?
 
Aisun5 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапія з Козловим Яном Леонідовичем стала ключем до мого емоційного та професійного підвищення. Тепер я знову радію життю і почуваюся впевненіше як у роботі, так і в спілкуванні з оточуючими. Рекомендую цього фахівця, як найкращого в Одесі.
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, з моменту, як я почав відвідувати сеанси гіпнотерапії у Козлова Яна Леонідовича, моє життя змінилося. Панічні атаки, які раніше мучили мене, зникли, немов їх ніколи не було. Цей фахівець гідний поваги!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди стикалася з непереборною фобією перед виступами на публіці. Завдяки гіпнотерапії з Козловим Яном Леонідовичем, я тепер можу впевнено і спокійно виступати перед аудиторією.
 
Діонісія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Роки тривожних розладів і лікування в інших фахівців здавалися нескінченними. Після кількох сеансів гіпнотерапії, проведених Козловим Яном Леонідовичем, я відчув, як негативні емоції почали йти, і життя стало світлішим.
 
Дегтярьова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Нав'язливі думки поступово позбавили мене радості життя. За допомогою гіпнотерапії у Козлова Яна Леонідовича, я знайшов спосіб звільнитися від цього тягаря і почати насолоджуватися кожним днем.
 
Болеслава Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, де приймає Ян Леонідович?
 
Дегтярьова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович консультує в клініці Лікаріум, яка розташована на Генуезькій 1/2.
 
Леонтія78 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Розлади харчової поведінки підривали моє здоров'я і впевненість у собі. Гіпнотерапія у Козлова Яна Леонідовича допомогла мені змінити своє ставлення до їжі та до себе, а також відновити гармонію всередині.
 
Fairytail5 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Занижена самооцінка і постійне відчуття провини заважали мені розкрити свій повний потенціал. Гіпнотерапія з Козловим Яном Леонідовичем допомогла мені звільнитися від цих обмежувальних переконань і відчути себе цінною людиною.
 
galla44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми в сім'ї почали на мене руйнівно діяти. Завдяки гіпнотерапії у Козлова Яна Леонідовича, я навчився ефективно спілкуватися, розв'язувати конфлікти і знаходити баланс у стосунках.
 
Клеопатра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Може в когось зберігся телефон Яна Леонідовича, поділіться.
 
Діонісія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, тримайте - 093 5727387, і обов'язково звертайтеся, Ян Леонідович вам точно допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий гіпнотерапевт Одеса (Найкращий гіпнотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: