Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог епілептолог Одеса (Невролог епілептолог Одеса)
Невролог епілептолог Одеса
Беніта Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог епілептолог Одеса


Після черепно-мозкової травми стала часто непритомніти, сімейний лікар порадив звернутися до епілептолога й уточнити діагноз. Порадьте грамотного фахівця.
 
Леандра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращої лікарки, ніж Калюжна Тетяна Євгенівна, я ще не зустрічала. Приділила мені достатньо часу, дуже уважна. До неї ходила до епілептолога Шейніної, та призначила багато всіляких дорогих ліків, які виявилися неефективними, а Тетяна Євгенівна призначила всього 3 препарати, які виявилися дуже ефективними. Таких лікарів - один на мільйон. Я в захваті!
 
АліNa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком довго шукали грамотного лікаря-епілептолога, кількох змінили Дубенка і Клименко, а результатів ніяких. Тетяна Євгенівна направила на необхідні аналізи, зрозуміла, що треба міняти препарат, і призначила нові ліки.  Уже третій рік жодних нападів епілепсії.  Порадила її знайомому, і він також дуже задоволений результатом. Побільше б таких чуйних і грамотних лікарів.
 
zzoyya Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час дуже складно зустріти хорошого лікаря, але мені дуже пощастило!  Тетяна Євгенівна - лікар із великої літери! Перш ніж потрапити до неї, я була не в одного епілептолога (Шейніної та Клименка) і жоден із них мені не допоміг. Я цілий рік мучилася від нападів і втрати свідомості. Мені було постійно погано, я не могла зайвий раз вийти з дому. На першому ж прийомі мені виписали необхідне лікування і вже за кілька днів мені ставало легше, зараз я почуваюся добре, наче нічого й не було.  Рекомендую!
 
Elza77 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене склалася повна довіра до Тетяни Євгенівни, до її системи роботи і призначень, я знаю, якщо вона призначила, значить мені допоможе! Не один раз цей лікар допомагала мені впоратися з моїми болячками і повернутися до повноцінного життя.
 
Karollina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Народ, я в шоці! Такі лікарі на вагу золота! Єдина, хто розібралася в моєму діагнозі - це Тетяна Євгенівна Калюжна. Її мені порекомендували, і я сміливо можу її рекомендувати не тільки рідним і близьким, а абсолютно всім! Крім професіоналізму, Тетяна Євгенівна доброзичлива, уважна і чуйна.
 
Хеонія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка були сильні головні болі, нічні судоми і проблеми зі сном. Перший же курс лікування відразу допоміг. Звісно, наслідків позбутися назавжди неможливо, і препарати доведеться приймати все життя, але головне завдання - правильно підбирати препарати, поліпшити якість життя й уникнути розвитку подальших наслідків. Тетяна Євгенівна чоловікові з цим і допомагає. Чудовий, чуйний лікар. Однозначно, можу порадити.
 
torri Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин тільки позитивне враження. Спеціаліст дуже хороший, а головне, що пояснює все зрозуміло і детально. Розумний лікар. Ставлення до пацієнта дуже хороше. Лікування мені призначила. Лікарю тільки подяка. Побільше б таких лікарів, як Калюжна Т.Є.
 
Надія82 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймає Тетяна Євгенівна?
 
АліNa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2.
 
vera67 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон цієї клініки?
 
Lilnas Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - Клініка Licarium.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років лікуюся у Тетяни Євгенівни, вона мені допомогла поліпшити стан мого здоров'я. Завжди уважна, ввічлива, спілкування з нею замінює ліки, нехай буде більше таких лікарів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог епілептолог Одеса (Невролог епілептолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: