Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Послуги мануального терапевта Одеса (Послуги мануального терапевта Одеса)
Послуги мануального терапевта Одеса
Аксаков Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги мануального терапевта Одеса


Доброго здоров'я всім! Прошу допомоги - спина болить дуже сильно, працювати не можу. Якщо є в кого-небудь контакти хорошого мануального терапевта.
 
Seren Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти хорошого мануального терапевта в Одесі майже не реально. Я був у Коробейникова Юрія Зіновійовича, після його сеансу тільки гірше стало, 10 хвилин дикого болю і сеанс закінчено. Його точно я рекомендувати не можу.
 
Dennn7 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вас уберегти від відвідування Унанова Тимура Олександровича, він мені вилікував спину так, що я не скільки місяців повернутися не міг.
 
Lewis Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
І що в нас у місті хорошого мануальника немає?
 
Kasatka Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Є звичайно, можу рекомендувати Забранського Владислава, він допоміг мені відновити хребет після сильної травми.
 
Noah2 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки Владислав Володимирович зміг допомогти мені з моєю спинною недугою. Я шукав такого лікаря довгі роки. Хотілося б, щоб таких професіоналів було набагато більше.
 
Етель Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї мами остеохондроз. Але завдяки Владу Забранському, ми дізналися, що це не вирок. Саме через його сеанси мануальної терапії, вона почувається чудово.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович хороший мануальний терапевт, ось що значить, коли у лікаря золоті руки. У мене часто прихоплює спину, і я відразу ж біжу до нього по допомогу. Він завжди швидко мене ставить на ноги.
 
Hatalahbek Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тільки-но в мене остеохондроз прихоплює, я крім ліків до Сулейманова звертаюся. Тиждень сходжу на мануальну терапію до Владислава Володимировича і всі болі як рукою знімає.
 
Mia4519 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Забранський В.В. творить чудеса! Я знову почуваюся нормальною людиною!
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Від сидячої роботи і малорухомості моя спина сильно страждає. Завдяки доктору Забранському у мене є можливість завжди залишатися в тонусі.
 
Sophie Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися до Владислава Забранського.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуватися бажано заздалегідь, до хорошого фахівця завжди важко потрапити, ось телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Послуги мануального терапевта Одеса (Послуги мануального терапевта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: