Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Малиновський район (Підлітковий психолог Одеса Малиновський район)
Підлітковий психолог Одеса Малиновський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Малиновський район


Усім доброго вечора! Цікавить таке питання, які підліткові психологи у нас в місті відмінні? Хотілося б дізнатися вашу позицію про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але не змогла знайти хорошого фахівця. За варіанту, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б бути в курсі, які фахівці медицини нині найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку, і мої дослідження не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатися з вищеназваним учасником, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в даній сфері, і я хочу їх порадити, це - психологи найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна і Гончарова Тетяна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - джерело мудрості та сили для нашої родини. Вона має дивовижну здатність розуміти дітей і допомагає їм розкрити свій потенціал. Ми прийшли до неї з проблемами комунікації між сестрою і братом, і завдяки Тетяні ми навчилися ефективно розв'язувати конфлікти і знаходити спільну мову. Її підтримка та керівництво допомогли нам побудувати міцний зв'язок і гармонію в нашій родині.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумна психологиня для підлітків і дорослих Фендюра Марія: у доньки був чудовий результат після її роботи. Звернулася до неї з проблемою не контактування з однолітками. Незрівнянна у своїй спеціалізації!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - наш рятівник у світі емоційної тривоги. Вона допомогла нашій дитині подолати страхи і занепокоєння, розвинути навички саморегуляції та поліпшити самооцінку. Тетяна володіє неперевершеним талантом створювати підтримуючу і ніжну атмосферу на своїх сеансах. Ми вдячні їй за її професіоналізм, тепло і турботу, які вона несе в серце кожної дитини, з якою працює.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Психолог розібрався із ситуацією. Марія Олегівна - дуже обізнаний фахівець. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні громадяни, підігрів інтерес ці фахівці, можете залишити інформацію про неї?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Фендюра Марія Олегівна веде прийом у клініці "Лікаріум" , особистий телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що психолог Фендюра Марія і Тетяна Гончарова кваліфіковані фахівці в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Малиновський район (Підлітковий психолог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: