Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Одеса Київський район (Косметолог Одеса Київський район)
Косметолог Одеса Київський район
Nino0o Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Одеса Київський район


Залишилися невеликі рубці після вугрової висипки, хотів би їх усунути або якомога менше зменшити. Як я розумію, це робиться за допомогою пілінгів. Хотілося б почути до якого фахівця краще звернутися з цією проблемою і щоб був результат.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на процедурі мікроголчастої терапії, відвідую тепер курсом, оскільки шалено залишилася задоволена результатом. Покращився колір обличчя, шкіра стала менше лущитися, стали менш помітні синці під очима. Сама Ольга Довга дуже люб'язна, грамотна, не порадить зайвого. Та й ціни дуже і дуже комфортні, враховуючи препарати, на яких вона працює. Однозначно раджу! В Одесі складно знайти такого грамотного фахівця!
 
handsomeee Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом року Ольга допомагає мені в боротьбі з моєю проблемною шкірою, результати, як то кажуть, очевидні: шкіра стала рівнішою, нові висипання бувають тільки "у свята", рубці загладжуються, а настрій із кожним переглядом у дзеркало піднімається. Однозначно рекомендую цього фахівця!
 
Алевтина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог із золотими руками. Шкіра завдяки Ользі В'ячеславівні у відмінному стані. Вона виконує процедури і підбирає косметику з урахуванням усіх моїх побажань, а найголовніше - результат після її роботи чудовий. Дуже уважна і турботлива. На масаж обличчя, який робить Ольга В'ячеславівна, готова ходити щодня!
 
Белла Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
До знайомства з Ольгою з косметичних процедур я знала тільки масаж і чистку.  Ходжу вже два роки, в результаті шкіра підтягнута, пігментація на обличчі зникла, зайвого волосся немає, кола під очима зникли. На кожну проблему знаходить рішення, результат буквально "в наявності".
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди із задоволенням звертаюся до Ольги В'ячеславівни! Дуже відкрита, цікавий співрозмовник і завжди допоможе вибрати з величезної кількості процедур саме ті, які принесуть видимий ефект і підходять за віком! Пробувала робити anti age у кількох косметологів Наталії Зізи та Ірини Флейшер, але ні в кого не виходить такий результат, як у неї! Загалом, я дуже задоволена.
 
MKulikova Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на консультацію за порадою подруги, раніше працювала з косметологом Тетяною Дурдиєвою і, в принципі, була задоволена. Але просто я не знала кращого, виявляється, Ольга В'ячеславівна все робить на найвищому рівні, чи то пілінг, чи то шугаринг, чи то просте чищення обличчя. Спеціаліст з великої літери. А ще всі навіть найнеприємніші процедури в руках цього фахівця протікають дуже навіть комфортно!
 
Ребекка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже 5 років є її пацієнткою і, незважаючи на те, що зараз живу в Ізмаїлі, все одно приїжджаю до неї на процедури. Ольга В'ячеславівна завжди порадить оптимальне рішення для розв'язання тієї чи іншої проблеми, а ще мене дуже тішить відображення в дзеркалі після її відвідин!
 
Клава44 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Послугами косметологів Людмили Петренко і Катерини Суворової я почала користуватися за кілька років до того, як стала пацієнткою Довгої Ольги В'ячеславівни. Була можливість порівняти і це порівняння виявилося безсумнівно на користь Ольги В'ячеславівни. Що звернуло на себе увагу - грамотний, відповідальний підхід, з визначенням оптимальної методики і мінімумом ризику. Крім того, Ольга В'ячеславівна помітила і поліпшила ті моменти, які до неї не помітив жоден косметолог. Зміни, запропоновані і виконані нею, явно пішли на користь моєму зовнішньому вигляду, і, звичайно, настрою. Я дуже вдячна цьому фахівцеві за увагу, професіоналізм і терпіння, з яким вона працює з пацієнтами.
 
Аризона Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на консультацію до Ольги В'ячеславівни?
 
Levitskaya9 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся - 710-04-39,
067-460-40-30,
050-302-68-50,
073-002-53-44
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже багато років є пацієнткою Ольги В'ячеславівни. Дуже подобається, що лікар завжди уважна, вислухає і запропонує найкращий спосіб вирішення проблеми! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Одеса Київський район (Косметолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: