Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Найкращий кардіолог Одеса (Найкращий кардіолог Одеса)
Найкращий кардіолог Одеса
Дубровіна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий кардіолог Одеса
 


Вітаю! Шукаю досвідченого кардіолога в Одесі. Якщо в когось є позитивний досвід звернення до кардіологів у цьому місті, поділіться, будь ласка, своїми рекомендаціями.
 
Elmira9832 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Незважаючи на мої надії, кардіологи в нашому місті не змогли мені допомогти. Їхні неправильні рекомендації та призначення тільки погіршили мою хворобу.
 
Афрадита Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно повірити, як можна було знайти стільки непрофесійних кардіологів в одному місті. Їхнє недбале ставлення до пацієнтів принесло мені лише біль і розчарування.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Я витратила стільки часу і грошей на відвідування кардіологів, але результати були жахливими. Їхня некомпетентність і недбалість призвели до серйозних проблем зі здоров'ям.
 
Клариса78 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгі роки мої проблеми з серцем залишалися без розв'язання, поки я не зіткнулася з лікарем Павловим С.В. Його глибокі знання і шанобливе ставлення до пацієнтів дали мені надію на одужання.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов - це справжня перлина у світі медицини. Його інноваційний підхід і неймовірна сумлінність створюють ідеальне місце для турботи про серце.
 
Алла758 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час стикався з невдоволенням від візитів до інших кардіологів, але з доктором Павловим все змінилося. Він - справжній талант і чуйний лікар.
 
Алюся Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович - це не просто лікар, це справжній рятівник. Його лікування допомогло мені повернути радість і комфорт у моєму житті.
 
Cristal1980 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіологія перестала бути страшним словом після того, як я познайомився з доктором Павловим. Його терпляче пояснення і чіткий план лікування зробили диво.
 
Alyonka15 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки доктору Павлову я знову відчуваю, що моє серце б'ється стабільно. Він не тільки професіонал, а й турботливий лікар.
 
крейзі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого-небудь є контактні дані клініки або медичного центру, де працює доктор Павлов?
 
Клариса78 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
AnNna Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі цій платформі за те, що вона допомогла мені знайти кардіолога, який знайшов рішення для моєї складної ситуації. Тепер я почуваюся набагато краще!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Найкращий кардіолог Одеса (Найкращий кардіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: