Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психолог Одеса (Відгуки психолог Одеса)
Відгуки психолог Одеса
Кариночка1995 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки психолог Одеса
 


Доброго дня! Мені потрібна психологічна допомога. Якщо хтось звертався до психологів в Одесі і може порекомендувати розумного фахівця.
 
Jenny77 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Козлова Яна Леонідовича - справжній професіонал у світі гіпнозу. Його глибоке розуміння психології та навички гіпнотерапії привели мене до подолання тривожності, з якою я боровся багато років.
 
Felixx Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені Ян Леонідович допоміг вирішити давні конфлікти в моїй родині через гіпнотичну терапію.
 
YTR Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Тетяною Сергіївною Гончаровою принесла мені цінні уроки самосвідомості та кращого спілкування з близькими. Її робота сімейним психологом допомогла розв'язати багато складнощів у стосунках із дружиною. Дуже вдячний і рекомендую!
 
Mariana1989 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - справжній професіонал і чарівник в одній особі. Її здібності як дитячого психолога допомогли моєму синові подолати довгу боротьбу з депресією. Я не можу не відзначити її унікальний дар розуміння і підтримки.
 
Айнур Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Владиславом Володимировичем Забранським стала справжнім відкриттям для мене. Його широкий спектр компетенцій - від сімейних стосунків до психосоматики - дав мені змогу поліпшити не тільки взаємодію в сім'ї, а й своє емоційне та фізичне життя.
 
Vladlen Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Владислав Забранський - мій рятівник. Його навички в психосоматиці допомогли мені позбутися фізичних проблем, пов'язаних із психічним станом. Його поради як сімейного та особистісного психолога також допомогли мені зміцнити стосунки з близькими.
 
Калерія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Марію Олегівну Фендюру всім батькам, які стикаються з підлітковими проблемами. Її робота з важкими підлітками доводить, що справжня підтримка і розуміння можуть змінити життя.
 
Клара Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - це не просто психолог, це справжній наставник для підлітків. Її вміння знаходити підхід до кожного підлітка і допомагати їм стати кращими - це надихає.
 
Кирюха Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу отримати номер телефону цих психологів?
 
Регіна Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Співробітник клініки Лікаріум - Ян Козлов. Якщо потрібен прийом, скористайтеся номером: 093 5727387. Також у цій медичній установі діє прийом у Марії Фендюри. Для запису на зустріч зателефонуйте за номером: 0635360647.
 
Ніла Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
За адресою Богдана Хмельницького 49 знаходиться приватний кабінет Забранського Владислава Володимировича, де він здійснює прийом пацієнтів. Для запису на прийом ви можете скористатися такими контактними телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Пончик Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки психолог Одеса (Відгуки психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: