Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Таїрова (Фітотерапевт Одеса Таїрова)
Фітотерапевт Одеса Таїрова
Афон Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Таїрова
 


Форумчани, підкажіть, не виходить вилікувати хронічну втому за допомогою медикаментів. Шукаю фітотерапевта, здатного допомогти. Поділіться інформацією про таких лікарів, будь ласка.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Афон, фітотерапевт призначив мені незрозумілу кількість трав, і я витратив великі гроші на їх купівлю, але жоден із них не допоміг. Мій результат лікування у фітотерапевта був негативний.
 
Amelia_Ava Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, результати мого фітотерапевтичного лікування виявилися розчаровуючими. Незважаючи на надії, мої проблеми так і не покращилися
 
Filinn Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! Хочу поділитися своїм досвідом спілкування з фітотерапевтом Горєвою Світланою Володимирівною. Вона допомогла мені впоратися з проблемами травлення.
 
Voronin09 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Filinn, я теж звернувся до неї з проблемами зі шлунком, і результати були вражаючими. Її натуральні рецепти дійсно працюють.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Світлани Володимирівни з проблемою хронічної втоми, і її рекомендації щодо використання трав і зміни способу життя допомогли мені відновити енергію.
 
7Popova6 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Solnyshko57! Я теж консультувався з нею через втому і стрес, і її трав'яні чаї та поради щодо релаксації допомогли мені впоратися з цими проблемами.
 
Martin5 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з алергією, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені деякі натуральні антигістамінні засоби. Тепер я можу насолоджуватися весною без проблем!
 
5Мила5 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з безсонням, і Світлана Володимирівна допомогла мені за допомогою розслаблювальних трав'яних чаїв. Тепер я сплю як дитина!
 
28Tatyana Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Її натуральні рецепти та поради щодо харчування допомогли мені знизити рівень холестерину в крові без ліків.
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається, що Світлана Володимирівна застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вона навчила мене піклуватися про своє здоров'я природними методами.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібна допомога фітотерапевта Горєвої С.В., але я не знаю, як записатися на консультацію. Чи можете ви мені допомогти з цим?
 
Martin5 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Скористайтеся можливістю консультації онлайн зі Світланою Володимирівною за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Таїрова (Фітотерапевт Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: