Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Київський район (Нутриціолог Одеса Київський район)
Нутриціолог Одеса Київський район
FillOlga Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса Київський район


Я професійна спортсменка. шукаю грамотного нутриціолога для складання спортивного меню. Кого можете порекомендувати.
 
Olesya8 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, Решетник Катерина Володимирівна! Індивідуально підійшла до моєї проблеми зайвої ваги. Пояснила мою неправильну поведінку, в плані харчового столу. Дала слушні рекомендації. І додатково конструювала мій щоденний раціон.  Я думаю, що і зі спортивним харчуванням вона вам допоможе.
 
Zhanna072 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу радити нутриціолога Решетник. Сподобався комплексний підхід до проблеми, кваліфікація фахівця.
 
Mariko Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний нутриціолог-дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна. За допомогою її я змогла перейти на здорове харчування - більше овочів і фруктів у раціоні, до цього я налягала на борошняне + велика кількість тортів.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не харчувалася правильно. Дізналася багато для себе нового і корисного. Катерина Кузьмінова підійшла до питання комплексно, розповіла про здоровий підхід до харчування, пояснила роль сну, роль спорту; відповіла на всі мої запитання. Допомогла знизити вагу на 10 кг.
 
Власова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна чудовий фахівець, без зайвих проблем допомогла розібратися з харчуванням, відкоригувати його і знизити вагу! Виявляється все не так складно як здається, головне почати!
 
Alyonka1985 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина грамотно розставила пріоритети, проконсультувала щодо аналізів, способу життя і харчування. Тепер у голові все розклалося по поличках, зрозуміло і не складно. А головне мотивувала на успіх. Раджу всім хто хоче почати нове життя, не сумнівайтеся вона допоможе!
 
Camilla2020 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можете розповісти, як усе відбувається у Катерини Решетник, вартість, контакти.
 
Olesya8 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.

Лікування відбувається за спеціальною схемою.  Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Володимирівною і дізнаєтеся які аналізи потрібно здати Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, я вважаю, що це не дорого.
 
Sashhha Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна інформацію щодо Катерини Кузьмінової, також вартість і контактні дані?
 
Власова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 Контактні телефон Катерини Валеріївни - 0931536900, приймає в клініці Доктор Благо Плюс
 
FillOlga Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за конкретну інформацію!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Київський район (Нутриціолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: