Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий гінеколог Одеса (Найкращий гінеколог Одеса)
Найкращий гінеколог Одеса
Белла Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог Одеса


У мене ерозія шийки матки. Підкажіть, грамотного фахівця до якого можна звернутися в Одесі?
 
Асель Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго вибирала собі лікаря. Запитувала у знайомих, читала відгуки. І вибрала Лихачову Ларису Євгенівну Я вірила, що вона мені допоможе. Уперше зустріла такого лікаря. Настільки підійшла до моєї проблеми. Усе пояснила мені. Такому лікарю можна довіритися. Рекомендую!
 
Локі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось я завжди кажу - професіоналів видно відразу! Сьогодні нарешті потрапила на прийом до Лариси Євгенівни, вона виправдала всі мої очікування, дуже чуйна, добра, світла людина, а головне - грамотний професіонал своєї справи! Усім своїм знайомим уже її порекомендувала!
 
Зіда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка Міщенко Ольга! Знаєте, є такі лікарі, в яких ти впевнений на всі 100%. Для мене Ольга Опанасівна саме такий лікар. Це велика рідкість зараз. Я дуже рада, що в мене є мій лікар.
 
Зориночка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена що колись із Ларисою Євгенівною звела доля! Після 2 завмерлих вагітностей, коли я спостерігалася у гінеколога Морозової, вона допомогла виносити і народити здорового малюка. Задоволена нею на всі 100%.
 
Абігаль Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається Лариса Євгенівна. Вона справжній професіонал своєї справи, дуже уважно ставиться до кожного без винятку. Я із задоволенням її всім рекомендую. А також у неї спостерігалися мої подруги, і народили прекрасних малюків.
 
Патрісія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Багатьох гінекологів у місті мені довелося обійти, я була у Журавльової, Кожухар, Морозової, але жоден не зміг мені допомогти. Виписували дорогі ліки, які давали тимчасовий ефект полегшення. І тільки Лариса Євгенівна змогла мені допомогти у лікуванні хвороби, вирішила мою проблему остаточно. Дуже грамотний і зацікавлений в одужанні пацієнта фахівець, абсолютно адекватне обстеження і лікування. Не призначає непотрібних аналізів. Тепер - тільки до неї!
 
Бекка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга, лікарка дуже уважна, професіонал своєї справи. Трепетно поставилася до проблеми, і грамотно підібрала лікування. Буду рекомендувати її своїм знайомим.
 
Джуді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до лікаря Лихачової або Міщенка?
 
Зіда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністратор клініки Наталія.
 
Алія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ця клініка розташована?
 
Патрісія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Це клініка "Лікаріум", розташована на Французькому бульварі 60.
 
Гузель Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою знайомої звернулася до Міщенко О.О. Мені дуже сподобалася лікарка, досконально вивчила всі мої минулі дослідження, призначила додаткове обстеження і на підставі цього призначила курс лікування. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий гінеколог Одеса (Найкращий гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: