Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Тарутине (Репродуктолог Тарутине)
Репродуктолог Тарутине
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Репродуктолог Тарутине


Усім доброго вечора! Порушує інтерес, які репродуктологи у нас в Одесі найкращі з найкращих? Хотілося б дізнатися вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але я не знайшла досвідченого лікаря. За варіанту, що ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б послухати, які лікарі нині найграмотніші, а то я вже давненько в пошуку і мої дослідження не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з попередньою городянкою, знаю, у нас є такі лікарі, які на 100% найграмотніші в цій сфері, і я можу їх порадити, це - гінекологи-репродуктологи вищої кваліфікації Міщенко Ольга Опанасівна та Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, була на прийомі у Міщенко Ольги Опанасівни. Можу відзначити про неї, як за найкращого фахівця в цій спеціалізації. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але за допомогою лікаря Міщенко все пройшло відмінно, результатом лікуванням задоволена. Можу я її рекомендувати.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко О.О. - це чудовий лікар! Я маю до неї довіру! Мабуть, на сьогоднішній день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найголовніші причини рекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну - це навичка, постійне бажання підвищувати вміння, отже, володіння актуальними вміннями, а також повне й вичерпне інформування хворого.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкраща лікарка Ліхачова Лариса Євгенівна, вона зробила неймовірне - допомогла мені народити здорову дитину. Вдячна до глибини душі! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який намагається і здатний реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала обізнаного гінеколога-репродуктолога. І ось нарешті знайшла! Порекомендували Лихачову Ларису - це найпрофесійніший лікар на моїй пам'яті. Вона унікальна у своїй сфері, змогла допомогти мені стати матір'ю!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні панове, викликали інтерес ці лікарі, можете надати контактні дані про цих лікарів?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними гінеколога Ліхачової, яка приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Міщенко Ольга Опанасівна веде прийом на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Міщенко і Лихачова найкращі лікарі в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Тарутине (Репродуктолог Тарутине)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: