Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки (Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки)
Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки
Гущина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки
 


Доброго дня, дорогі форумчани! Я шукаю кваліфікованого гіпнотерапевта-психолога, який міг би допомогти мені з харчовою психологічною залежністю. Якщо у когось із вас є позитивний досвід роботи з таким фахівцем, поділіться, будь ласка, своїми рекомендаціями.
 
Бєлякова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося звернутися до гіпнотерапевтів безліч разів, але жоден із них не зміг допомогти мені, тож не знаю навіть кого вам можна порекомендувати.
 
Воронін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє звернення до гіпнотерапевта Івановського О.О. було малоефективним через відсутність індивідуального підходу та уваги до моїх потреб.
 
Яніна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я був дуже скептично налаштований щодо гіпнотерапії після невдалих спроб з іншими фахівцями. Але Ян Леонідович Козлов показав мені, що гіпнотерапія дійсно може працювати, якщо поруч професіонал. Він унікальний у своєму роді!
 
СерьогаЕмельянов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебравши багато фахівців і витративши чимало часу і грошей на гіпнотерапію без видимих змін, я почав сумніватися в ефективності цього підходу. Але Ян Леонідович Козлов показав, що правильний фахівець здатний перетворити життя. Рекомендую його всім!
 
Рікарда Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зіткнувся з панічними атаками, фобіями і тривожними розладами, які обмежували моє життя. З унікальними методами гіпнотерапії Яна Козлова я поступово почав звільнятися від цих проблем. Тепер я можу з упевненістю дивитися в майбутнє. Завдяки Яну Леонідовичу, я знову контролюю своє життя.
 
Волошина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Ян Леонідович - справжній чарівник, який допоміг мені позбутися нав'язливих думок, які не давали мені спокою. Моя депресія і відчуття безсоння були пригніченими тягарями, але завдяки його інноваційним технікам я знову почав радіти життю і спати спокійно. Я рекомендую його всім, хто шукає вихід із психологічних труднощів.
 
АннаБерезина Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не уявляю, як би я впорався без Яна Леонідовича в боротьбі із заниженою самооцінкою і почуттям провини. Його гіпнотерапія принесла мені нове розуміння про себе, допомогла подолати негативні переконання і навчила любити себе. Я рекомендую його всім, хто шукає шлях до самовдосконалення.
 
Basov Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній майстер у вирішенні сімейних і соціальних проблем. З його допомогою я знайшов розуміння і гармонію у стосунках із близькими. Тепер я легше знаходжу спільну мову з оточуючими і почуваюся впевненіше в суспільстві. Рекомендую його професійні послуги!
 
Selma Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти цього фахівця.
 
Волошина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Зв'язатися з Яном Леонідовичем, можете за телефоном - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2.
 
Беспалова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Яну Леонідовичу, я знайшов шлях до кар'єрного та професійного зростання. Його сеанси гіпнотерапії не тільки допомогли мені розвиватися в професійному плані, а й підвищили мою впевненість у своїх здібностях. Він унікальний фахівець, і я рекомендую його всім, хто прагне підвищити своє кар'єрне зростання.
 
Гущина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім за рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки (Психолог гіпнотерапевт Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: