Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Консультація сімейного лікаря Одеса (Консультація сімейного лікаря Одеса)
Консультація сімейного лікаря Одеса
Августина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація сімейного лікаря Одеса


Хочеться укласти договір із РЕАЛЬНИМ лікарем, а не з тим, хто в інституті купував іспити та заліки... Можете мені запропонувати розумного і грамотного сімейного лікаря...
 
Кіма Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені варто вам порекомендувати талановитого сімейного лікаря - ЛЕВІНУ Л.М. Досконально проведений прийом і обстеження - привели до постановки діагнозу і ефективно проведеної терапії. Приємно розуміти, що в нашій медицині є лікарі, максимально зацікавлені в стані твого здоров'я.
 
Гуля Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Не думала, що у нас залишилися такі грамотні та чуйні лікарі! Лікування у справі, призначаються потрібні аналізи. Вся наша сім'я задоволена Людмилою Миколаївною!
 
Джулі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна як лікар і як людина заслуговує тільки на подяку, відвідування залишає тільки позитив і чудовий настрій. Призначене лікування дає позитивні результати.
 
Доля Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумниця! Знаючий фахівець, уважна і доброзичлива людина! Професіонал із великої літери.
 
Келен Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний і чуйний лікар. Людмила Миколаївна дійсно лікує і призначає хороші препарати. Професіонал у своїй справі.
 
Беніта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком зверталися до цього фахівця. Професіонал своєї справи, чуйна, ввічлива. Все підказала, заспокоїла, призначила успішне лікування. Просто молодець. Справжній лікар.
 
Архелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважна, з гарним почуттям гумору, при цьому не перетворює прийом на порожню балаканину. Ніколи не прописує БАДи, з особливою обережністю ставиться до антибіотиків, дуже уважна, якщо сумнівається, дає направлення на додаткові аналізи. Завжди давала рекомендації, до яких суміжних спеціалістів варто завітати, а в чому немає потреби. Я дуже рекомендую Левіну Людмилу, як фахівця.
 
Божена Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, а в якій клініці працює Людмила Левіна?
 
Гуля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60.
 
Ветта Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
А телефончик лікаря не підкажіть?
 
Кіма Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Підказую телефон клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Афігея Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна дуже чуйна. До скарг пацієнтів ставиться уважно, всебічно оцінюючи стан хворого. По-моєму, сімейний лікар саме таким і має бути!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Консультація сімейного лікаря Одеса (Консультація сімейного лікаря Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: